GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobra strzelanka na słabego kompa

04.08.2010
17:52
[1]

Ragnus [ thrash ]

Dobra strzelanka na słabego kompa

Poszukuję dobrej strzelanki, bo RPG mnie znudziło -

Karta graficzna 256mb
Procesor 1.8ghz
512mb ram

Gry w które już grałem :
Max Payne 1&2
Quake 1 i 2
Duke Nukem 3D
Blood
Soldier of Fortune
Unreal Tournament 2004
Pariah
Chrome : Specforce
Mafia (chociaż tego bym strzelanką nie nazwał)
Wszystkie GTA poza GTA IV.

04.08.2010
17:53
[2]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Dokładne części podaj bo "Karta graficzna 256mb Procesor 1.8ghz" mało mówią...

Ale polecam Half-Life z dodatkami (słaba grafika jak na dzisiejsze standardy)
H-L 2
Devastation
Battlefield 1942 (multi)

04.08.2010
17:55
[3]

Ragnus [ thrash ]

AMD Sempron Processor LE-1150
Nvidia GeForce 6150SE
Windows XP SP2

04.08.2010
17:56
smile
[4]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

cała seria Half-Life i hl2+epizody I i II
call of duty 1,2,4

04.08.2010
17:56
[5]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Medal of Honor (AA + Dodatki, Pacyfik)
CoD (1,2, może MW)
Far Cry

04.08.2010
17:59
[6]

Ragnus [ thrash ]

W HL i FarCry też grałem, zapomniałem dopisać. Poszukuję DOBREJ strzelanki - FarCry się moim zdaniem nie zalicza :D :D

04.08.2010
18:04
[7]

kuwis [ Pretorianin ]

dobre strzelanki skonczyly sie na max payne 1. Teraz to wszystko przekombinowane jakies takie

spróbuj panishera- bardzo przyjemne

04.08.2010
18:10
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

FarCry się moim zdaniem nie zalicza :D :D

To ty się na strzelankach dobrych nie znasz.

04.08.2010
18:11
[9]

Scofield [ Brains of the outfit ]

Mnie tam wciagnela niskobudzetowka Red Ocean.

Z lepszych to No one lives forever, trzeciosobowy Max Payne.

04.08.2010
18:13
[10]

CodeM [ Pretorianin ]

Quake 2.

04.08.2010
18:13
smile
[11]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

"Battlefield 2"
"Brothers in arms: Road to hill 30"
"Soldier of fortune 1/2"
"Medal of honor: Allied assault"
"Medal of honor: Pacific assault"
"Call of duty"

04.08.2010
18:14
[12]

waslo [ Ajacieden ]

Return To Castle Wolfenstein
Aliens vs Predator 2

04.08.2010
18:14
[13]

tomazzi [ Flash YD ]

XIII

04.08.2010
18:14
[14]

Ragnus [ thrash ]

[8] Fajne krajobrazy, dobra fizyka, dobra grafika - Ale mutanty skopały całą grę. ZERO fabuły praktycznie - A podłożone głosy wołają o pomstę do nieba.

05.08.2010
14:12
[15]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Czemu nikt nie wymienił doom-a ??

05.08.2010
14:23
[16]

king' bruce lee karate' mistrz [ Legionista ]

bo to nie jest dobra strzelanka to raz, po drugie nie uniesie tego komp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.