GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SvR 2010 ps2 table i finishery

04.08.2010
17:30
[1]

Miłko3 [ Centurion ]

SvR 2010 ps2 table i finishery

Jak w SvR 2010 ps2 stworzyć finisher na stole i starship pain johna morrisona bo grę mam od miesiąca jak możecie to podpowiedzcie

04.08.2010
17:47
[2]

seba920602 [ The Great One ]

Finishera na stole nie da się stworzyć. Może będzie to możliwe w SvR 2011. A co do Starship Pain to jest dostępny jako zwykła akcja. Robisz ją tak: Gdy przeciwnik leży na plecach i jest na środku ringu stań plecami do narożnika i naciśnij kwadrat.

04.08.2010
18:29
[3]

Miłko3 [ Centurion ]

johnem morrisonem?

04.08.2010
18:41
[4]

Miłko3 [ Centurion ]

nie działa

04.08.2010
20:00
[5]

seba920602 [ The Great One ]

Dziwne. Jak tak robie i zawsze mi wychodzi. Robie to właśnie John'em Morrison'em

04.08.2010
21:26
[6]

seba920602 [ The Great One ]

Sorry, że walę post pod postem. Przypomniałem sobie coś odnośnie Starship Pain. Gdy przeciwnik leży na plecach a ty stoisz plecami do narożnika musisz jeszcze poruszyć lewym analogiem.

04.08.2010
21:50
smile
[7]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Nie, musisz jako finisher albo jak przeciwnik leży to biegnąc odbijasz się od lin i to robisz.

04.08.2010
21:58
[8]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Stawiaj stół przy narożniku i jak masz załadowany finisher to powinno się pojawić Table finisher i rozwalasz przeciwnika na stole.

07.08.2010
15:13
[9]

Miłko3 [ Centurion ]

teraz działa a można robić to swoim stworzonym wrestlerem

07.08.2010
16:12
[10]

Miłko3 [ Centurion ]

plis odpowiedzcie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.