Miłko3 [ Centurion ]
SvR 2010 ps2 table i finishery
Jak w SvR 2010 ps2 stworzyć finisher na stole i starship pain johna morrisona bo grę mam od miesiąca jak możecie to podpowiedzcie
seba920602 [ The Great One ]
Finishera na stole nie da się stworzyć. Może będzie to możliwe w SvR 2011. A co do Starship Pain to jest dostępny jako zwykła akcja. Robisz ją tak: Gdy przeciwnik leży na plecach i jest na środku ringu stań plecami do narożnika i naciśnij kwadrat.
Miłko3 [ Centurion ]
johnem morrisonem?
Miłko3 [ Centurion ]
nie działa
seba920602 [ The Great One ]
Dziwne. Jak tak robie i zawsze mi wychodzi. Robie to właśnie John'em Morrison'em
seba920602 [ The Great One ]
Sorry, że walę post pod postem. Przypomniałem sobie coś odnośnie Starship Pain. Gdy przeciwnik leży na plecach a ty stoisz plecami do narożnika musisz jeszcze poruszyć lewym analogiem.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Nie, musisz jako finisher albo jak przeciwnik leży to biegnąc odbijasz się od lin i to robisz.
bogi1 [ Go To Sleep ]
Stawiaj stół przy narożniku i jak masz załadowany finisher to powinno się pojawić Table finisher i rozwalasz przeciwnika na stole.
Miłko3 [ Centurion ]
teraz działa a można robić to swoim stworzonym wrestlerem
Miłko3 [ Centurion ]
plis odpowiedzcie