GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam talen, co to za utwór ?

04.08.2010
10:15
smile
[1]

tazik [ Generaďż˝ ]

mam talen, co to za utwór ?

Kawałek już słyszałem, ale sobie przypomnieć sobie nie może:
(tak nawiasem, głos typ ma niesamowity)

04.08.2010
10:18
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Piszę jak byk w opisie:

Walking on the Moon

04.08.2010
10:22
[3]

tazik [ Generaďż˝ ]

jaaa...:/ sorry ale dopiero co wstałem, mam jeszcze jeden kawałek, tu chyba w opisie nie ma?

04.08.2010
10:24
[4]

bezlerg66 [ Senator ]

Przed zaczęciem mówił, że zagra "Walking in Memphis".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.