
tazik [ Generaďż˝ ]
mam talen, co to za utwór ?
Kawałek już słyszałem, ale sobie przypomnieć sobie nie może:
(tak nawiasem, głos typ ma niesamowity)
bezlerg66 [ Senator ]
Piszę jak byk w opisie:
Walking on the Moon
tazik [ Generaďż˝ ]
jaaa...:/ sorry ale dopiero co wstałem, mam jeszcze jeden kawałek, tu chyba w opisie nie ma?
bezlerg66 [ Senator ]
Przed zaczęciem mówił, że zagra "Walking in Memphis".