dVk. [ me gusta ]
Team Fortress 2 - pytanko
Witam. Czy da się grać w 3 osobie? Bo na youtube kolesie nagrywaja filmiki z taką kamerą. Z góry thx.
BlackBolt [ Senator ]
Da się. Serwer musi mieć włączone cheaty, albo być odpowiednio ustawiony.
wawel |PL| [ Centurion ]
nom a inaczej nie próbuj bo nie ma sensu