GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Team Fortress 2 - pytanko

04.08.2010
09:33
[1]

dVk. [ me gusta ]

Team Fortress 2 - pytanko

Witam. Czy da się grać w 3 osobie? Bo na youtube kolesie nagrywaja filmiki z taką kamerą. Z góry thx.

04.08.2010
09:37
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Da się. Serwer musi mieć włączone cheaty, albo być odpowiednio ustawiony.

04.08.2010
09:47
[3]

wawel |PL| [ Centurion ]

nom a inaczej nie próbuj bo nie ma sensu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.