byku98 [ Chor��y ]
Diablo
Mam kolejne pytanie dotyczące Diablo. Czy można mieć w grze jakiegoś towarzysza. Jeśli tak to co trzeba zrobic żeby go mieć??
Matt [ I Am The Night ]
Nie mozna.
BlackBolt [ Senator ]
W jedynce? Nie można. W dwójce to w każdym mieście jest postać, która wynajmuje najemników.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Można. Trzeba nauczyć się czaru Golem. :)