Kreek [ Senator ]
crysis 2 w przyszłym roku:(
:(
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Dla mnie to było oczywiste ;)
bogi1 [ Go To Sleep ]
Trochę szkoda ale może to i dobrze. Bardziej dopracują grę. Przy końcu roku wychodzi dużo fajnych tytułów więc będzie sporo wydatków więc Crysis może być na 2011. Tylko żeby się nie powtórzyła sytuacja jak rok temu, że wszystkie fajne gry były przekładane na 2010.
sszaki [ Senator ]
jesień jest wystarczająco przesycona w tytuły więc nic nie szkodzi :)
bogi1 dokładnie
oby nie poprzekładali wszystkich premier z powodu strachy przed premierą gt5 i coda
Kreek [ Senator ]
jesień jest wystarczająco przesycona w tytuły
w tamtym roku też tak miało być, a Bioshocka 2, mafie 2, conviction, alpha protocol i parę innych poprzekładali. chociaż patrząc z drugiej strony - to już sam początek roku nieźle skopał tyłek:P
chop [ smiech to zdrowie ]
Troszkę szkoda, ale z drugiej strony, faktycznie, jesienią tego roku (mam nadzieję, że nie będzie więcej przesunięć) jest tyle ciekawych premier świetnych gier, że na Crysisa 2 można poczekać do przyszłego roku.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
no trudno

ProTyp [ For the Horde! ]
Kurna...
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
no ja pierdziele a juz myslalem ze wyjdzie w jesieni jak 1 częsc :(

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
To już na pewno pewne ?