GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

crysis 2 w przyszłym roku:(

03.08.2010
23:42
[1]

Kreek [ Senator ]

crysis 2 w przyszłym roku:(



:(

03.08.2010
23:45
[2]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Dla mnie to było oczywiste ;)

03.08.2010
23:47
[3]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Trochę szkoda ale może to i dobrze. Bardziej dopracują grę. Przy końcu roku wychodzi dużo fajnych tytułów więc będzie sporo wydatków więc Crysis może być na 2011. Tylko żeby się nie powtórzyła sytuacja jak rok temu, że wszystkie fajne gry były przekładane na 2010.

03.08.2010
23:47
[4]

sszaki [ Senator ]

jesień jest wystarczająco przesycona w tytuły więc nic nie szkodzi :)


bogi1 dokładnie

oby nie poprzekładali wszystkich premier z powodu strachy przed premierą gt5 i coda

03.08.2010
23:53
[5]

Kreek [ Senator ]

jesień jest wystarczająco przesycona w tytuły

w tamtym roku też tak miało być, a Bioshocka 2, mafie 2, conviction, alpha protocol i parę innych poprzekładali. chociaż patrząc z drugiej strony - to już sam początek roku nieźle skopał tyłek:P

04.08.2010
00:00
[6]

chop [ smiech to zdrowie ]

Troszkę szkoda, ale z drugiej strony, faktycznie, jesienią tego roku (mam nadzieję, że nie będzie więcej przesunięć) jest tyle ciekawych premier świetnych gier, że na Crysisa 2 można poczekać do przyszłego roku.

04.08.2010
00:00
[7]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

no trudno

04.08.2010
00:01
smile
[8]

ProTyp [ For the Horde! ]

Kurna...

04.08.2010
00:07
[9]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

no ja pierdziele a juz myslalem ze wyjdzie w jesieni jak 1 częsc :(

04.08.2010
10:21
smile
[10]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

To już na pewno pewne ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.