GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Killzone 2 na PC ???

03.08.2010
22:55
smile
[1]

Mateusz16b [ Konsul ]

Killzone 2 na PC ???

Zobaczcie sami i ściągnijcie demo :

03.08.2010
23:37
[2]

Mateusz16b [ Konsul ]

Sorry , tu jest dobry link :

03.08.2010
23:43
smile
[3]

Qverty™ [ Legend ]

Nie grałem w Killzona 2 ale z opisów wynika że to alpha jakiegoś Terminatora i to piekielnie dobra alpha bo w komentarzach się zachwycają. Gameplay też wygląda przecusdnie :O

04.08.2010
00:07
[4]

Mateusz16b [ Konsul ]

Można z ich strony pobrać demo alpha tej gry . Polecam .

04.08.2010
00:11
[5]

Romo69 [ nvidiagm ]

Pobrałem, zainstalowałem..."coś" w stylu bety nowej gry czy prezentacji silnika Unreal'a. Dziwne to było ale nawet nawet, nie licząc optymalizacji gdzie na 1920x1080 miałem z 20-30klatek :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.