
Mateusz16b [ Konsul ]
Killzone 2 na PC ???
Zobaczcie sami i ściągnijcie demo :
Mateusz16b [ Konsul ]
Sorry , tu jest dobry link :

Qverty™ [ Legend ]
Nie grałem w Killzona 2 ale z opisów wynika że to alpha jakiegoś Terminatora i to piekielnie dobra alpha bo w komentarzach się zachwycają. Gameplay też wygląda przecusdnie :O
Mateusz16b [ Konsul ]
Można z ich strony pobrać demo alpha tej gry . Polecam .
Romo69 [ nvidiagm ]
Pobrałem, zainstalowałem..."coś" w stylu bety nowej gry czy prezentacji silnika Unreal'a. Dziwne to było ale nawet nawet, nie licząc optymalizacji gdzie na 1920x1080 miałem z 20-30klatek :>