GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to było?!

03.08.2010
22:35
[1]

Bibkowicz [ whore ]

Co to było?!

witojcie! od razu mówie że to nie prowo. Otóż siedze sobie z głową w sufit koło pc i nagle przesuwam wzrok na klawiaturę. Momentalnie obraz zwęża się w kółko i cisza. Widzę planetę, sinoniebieską. I głos który powtarza liczby: 22377466. Potem dołączają kolejne głosy. Wyraźnie wybija się głos który powtarza"zamknij drzwi, idziemy, powiedz mu... iiiihhihihiihihihhihihaaahahaha". potem widziałem usta sinoniebieskie które poruszały się mówiąc liczby 22377466. całość trwała jakoś 5minut, straciłem kontakt, film się urwał. Obudziłem się z pulsem chyba z 200 uderzeń na minutę i oślinoną brodą. O co chodzi? x/ to nie prowokacja, mówię 100% poważnie, naprawdę.... : /

03.08.2010
22:37
[2]

golmann [ Generaďż˝ ]

Ej zioom.. Daj bucha

03.08.2010
22:37
[3]

Ahmed_Terorist [ Centurion ]

przestań słuchać basshuntera

03.08.2010
22:39
[4]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Wątpię w to, że ktoś na tym forum ci w to uwierzy, prędzej Cię wyśmieją ;)

Edit: Pewnie za dużo się czegoś najarałeś albo za dużo basshuntera..

03.08.2010
22:41
[5]

Kosiorsky [ Konsul ]

Hah ! Wizja od Haile Selasje ! xD hehe Nie bój żaby, ja też lubię zioło (Nic poza tym !) hehe

03.08.2010
22:42
smile
[6]

I'm so Lucky [ Konsul ]

Nie wiem kto ci ten towar sprzedał, ale nie kupuj tego więcej.

03.08.2010
22:42
[7]

Kosiorsky [ Konsul ]

A nie ! Naoglądałeś się za dużo LOST, albo leciało jak "zasnąłeś" Bo tam były jakieś liczby xD Tak to może być to xD

03.08.2010
22:44
smile
[8]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Halucynacje po ziole??!!
Ja też pale i nigdy ich nie miałem i nie słyszałem by ktoś po ziole miał halucynacje!!

Po ziele to co - dziwne uczucia ciała, zmęczenie, senność, głód, masz na wszystko wyjebane ale halucynacje??

Nie wpierdalaj już tych halucynów i tyle!!

03.08.2010
22:45
smile
[9]

-.- [ Centurion ]

Kolejna bajeczka?

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10394351
Widzę, że jeszcze ci się nie znudziło :).

to nie prowokacja, mówię 100% poważnie, naprawdę.... : /
Ciekawe...

03.08.2010
22:45
smile
[10]

CodeM [ Pretorianin ]

^^ Zależy cz produkowana cz uprawiana.


Co do [1] - postaw te numerki w Lotka:)

03.08.2010
22:47
[11]

Kosiorsky [ Konsul ]

Polecam 8 godzin snu dziennie :)

03.08.2010
22:47
[12]

Bibkowicz [ whore ]

wy się śmiejecie a ja siedzę przerażony i zarazem zamurowany. nic nie paliłem, nie łykałem, nie jadłem. nie dziś. po mj nie ma halunów, tak poza tym.

03.08.2010
22:47
smile
[13]

Gandalf. [ Wizard ]

Ja ci wierzę. Miałeś Kontakt.

03.08.2010
22:49
[14]

Kosiorsky [ Konsul ]

Hah ! Załacham się, jak zobaczę cię w wiadomościach, bo trafiłeś "6-tkę" xD

03.08.2010
22:50
[15]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Oglądałes film Czwarty Stopień?

03.08.2010
22:55
[16]

NeroTFP [ Senator ]

22377466

2 - 23 - 37 - 7 - 46 - 6

Kumulacja jest w totka. Puść.

03.08.2010
22:57
[17]

banracy [ Centurion ]

Gdzieś czytałem, że skutkiem ubocznym LSD jest właśnie nagły nawrót po pewnym czasie od wzięcia.

03.08.2010
23:01
[18]

Bibkowicz [ whore ]

[17] -> chciałem, ale zrezygnowałem, to nie dla mnie ;)

04.08.2010
00:14
smile
[19]

shubniggurath [ kocham gluty ]

[17]

04.08.2010
00:16
[20]

Ziom91 [ ohjehr ]

Epilepsja? Pieprzysz koleś aż głowa boli :) Aby dowiedzieć jakie są skutki LSD natomiast odsyłam np. do zabawnego musicalu Hair :) Koleś miał podobną wizję ślubu, jak ty tutaj chrzanisz :)

04.08.2010
08:56
smile
[21]

-.- [ Centurion ]

Wczoraj wieczorem (mam nadzieje) wymyśliłem realne wyjaśnienie tego ''zjawiska''.

03.08.2010 22:35 Bibkowicz [ gry online level: 7 - Konsul ]
Co to było?!

witojcie! od razu mówie że to nie prowo. Otóż siedze sobie z głową w sufit koło pc i nagle przesuwam wzrok na klawiaturę. Momentalnie obraz zwęża się w kółko i cisza. Widzę planetę, sinoniebieską. I głos który powtarza liczby: 22377466. Potem dołączają kolejne głosy. Wyraźnie wybija się głos który powtarza"zamknij drzwi, idziemy, powiedz mu... iiiihhihihiihihihhihihaaahahaha". potem widziałem usta sinoniebieskie które poruszały się mówiąc liczby 22377466. całość trwała jakoś 5minut, straciłem kontakt, film się urwał. Obudziłem się z pulsem chyba z 200 uderzeń na minutę i oślinoną brodą. O co chodzi? x/ to nie prowokacja, mówię 100% poważnie, naprawdę.... : /


Uważam, że po prostu zasnąłeś, a to wszystko to był tylko sen.

Była godzina 22:35, mogłeś przysnąć na krześle.
Sen trwał ok. 5minut i to się zgadza. Kiedyś słyszałem, że sen trwa ok. 6 minut, chociaż może nam się zdawać, że tak naprawdę trwał on cała noc.

Proste wyjaśnienie dziwnego przypadku. :)

04.08.2010
09:02
[22]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

Była godzina 22:35, mogłeś przysnąć na krześle.
Sen trwał ok. 5minut i to się zgadza. Kiedyś słyszałem, że sen trwa ok. 6 minut, chociaż może nam się zdawać, że tak naprawdę trwał on cała noc.



też kiedyś na krótko przysnąłem i krótki sen mi się przytrafił, Bibkowiczowi po prostu śniły się jakieś dziwactwa

04.08.2010
09:19
smile
[23]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

nie jadłem
Ma się halucynacje od głodzenia?

04.08.2010
09:19
[24]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

Zmień dilera, bo ten ma trefny towar

04.08.2010
09:21
smile
[25]

Samzabijaka [ 00000000 ]

Już tam nie udawaj 12 latku żeś się najarał, bo liść konopi widziałeś pewnie tylko na tapecie telefonu albo w google images. Chyba, że tam niezłą patologię masz u siebie :P

[17] -> chciałem, ale zrezygnowałem, to nie dla mnie ;)

Twoi rodzice chyba cię nie kochają skoro wychowali tak cię. 12 latek zastanawiający się nad LSD ? Hahahahaa dobry żart z rana.

I tak btw"

Nie, nie jesteś fajny.

04.08.2010
11:15
smile
[26]

METALO [ Konsul ]

za duzo przed kompem siedzisz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.