mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Przygody Gry-OnLine : Atak Trolla [Epizod 1]
Jak wiemy nie jaki użytkownik Comett zaatakował dzisiaj zacne forum Gol'a . Zapewne jest to dopiero 1 epizod więc musimy przygotowac się na kolejne ataki
bezio007[IsBack] [ Konsul ]
Sam zaczynasz trollować to forum.
Comett [ Legionista ]
Chce tylko pomocy przy doboru gry
gracz12301 [ Senator ]
Wakacje się skończą, będzie trochę mniej trollowania.
buszmen33 [ Konsul ]
I tak to tylko Wasza wina, widzicie takiego dzieciaka wiecie że trolluje to go jeszcze "karmicie", a później pretensje nie wiadomo do kogo.
maly_17a [ Generaďż˝ ]
Coraz więcej Trolli na golu się pojawia , da się to jakoś umniejszyc ?
Po prostu się nie dopisywać. Ale że niestety w takich wątkach swój trafia na swojego i musi się dopisać, to niestety nie da się z tym nic zrobić.

Langert [ Generaďż˝ ]
Koniec wakacji = mniej idiotów na forum.