GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przygody Gry-OnLine : Atak Trolla [Epizod 1]

03.08.2010
17:47
[1]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Przygody Gry-OnLine : Atak Trolla [Epizod 1]

Jak wiemy nie jaki użytkownik Comett zaatakował dzisiaj zacne forum Gol'a . Zapewne jest to dopiero 1 epizod więc musimy przygotowac się na kolejne ataki

spoiler start
Coraz więcej Trolli na golu się pojawia , da się to jakoś umniejszyc ? Wogóle nie wiem po co ten wątek ale naprawde jestem zdesperowany
spoiler stop


[3] Człowieku to rób to w miarę normalnie

03.08.2010
17:48
[2]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Sam zaczynasz trollować to forum.

03.08.2010
17:49
[3]

Comett [ Legionista ]

Chce tylko pomocy przy doboru gry

03.08.2010
17:50
[4]

gracz12301 [ Senator ]

Wakacje się skończą, będzie trochę mniej trollowania.

spoiler start
Przynajmniej mam taką nadzieję :)
spoiler stop

03.08.2010
17:51
[5]

buszmen33 [ Konsul ]

I tak to tylko Wasza wina, widzicie takiego dzieciaka wiecie że trolluje to go jeszcze "karmicie", a później pretensje nie wiadomo do kogo.

03.08.2010
18:07
[6]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Coraz więcej Trolli na golu się pojawia , da się to jakoś umniejszyc ?

Po prostu się nie dopisywać. Ale że niestety w takich wątkach swój trafia na swojego i musi się dopisać, to niestety nie da się z tym nic zrobić.

03.08.2010
18:18
smile
[7]

Langert [ Generaďż˝ ]

Koniec wakacji = mniej idiotów na forum.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.