GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chętni do gry w nową Castlevanie

03.08.2010
17:13
[1]

SpychuMan [ Legionista ]

Chętni do gry w nową Castlevanie

Premiera gry na xbla już jutro! Jako, że produkcja silnie nastawiona jest na coopa, poszukuje chętnych do zabawy! Castlevanii poświęcić mogę każde popołudnia i wieczory. Mile widziana komunikacja głosowa.

Mój GT: spychu5
Zapraszam do mych skromnych komnat znajomości.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.