SpychuMan [ Legionista ]
Chętni do gry w nową Castlevanie
Premiera gry na xbla już jutro! Jako, że produkcja silnie nastawiona jest na coopa, poszukuje chętnych do zabawy! Castlevanii poświęcić mogę każde popołudnia i wieczory. Mile widziana komunikacja głosowa.
Mój GT: spychu5
Zapraszam do mych skromnych komnat znajomości.