
Comett [ Legionista ]
Ile ??
Ile kosztuje Ustronianka cytrynowa w zabce ??
gruby300 [ Konsul ]
Nie latwiej jest sie przejsc?

faust7 [ FullMetal Alchemist ]
Gadasz ze sobą? O jak miło :)
Comett [ Legionista ]
Mam 400m. do zabki i odliczone pieniadze dlatego sie pytam.

Comett [ Legionista ]
nikt nie wie ile kosztuje ??
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tfoja Mama-Tesz [ Legionista ]
2,49 zł/1.5 l
miguel1995 [ Konsul ]
ile litrów ?
Comett [ Legionista ]
2
Comett [ Legionista ]
2 litry
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
500 złotych
Comett [ Legionista ]
To ile w koncu 2 litry !!!????
Tfoja Mama-Tesz [ Legionista ]
2,49 zł + 1/3 * 2,49
BlackBolt [ Senator ]
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
HOLIDAYS ŁOOOOOOOOOOO HOLIDAYS OŁ JEEEEE !

kamyk_samuraj [ Legend ]
Oooo - w końcu GOL odpowiedział na potrzeby użytkowników i zamienił się w biuro informacji lokalnej...

Comett [ Legionista ]
ten temat juz mozna zamknac tata poszedl po wode

K4B4N0s [ Filthy One ]
Jak w żabce to 4,50.