GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telefon :)

03.08.2010
16:48
[1]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Telefon :)

Cześć jak zawsze mam sprawę.Poszukuję telefonu komórkowego w granicach 200-250zł Chciałbym żeby był z klapką, miał dobry wyświetlacz, i slot na karty pamięci :)

Ps.fajnie by było jak by miał 2 wyświetlacze, jak nic się nie znajdzie w tej cenie to może byś ona 300zł nie więcej!
Pozdrawiam Piątek555

03.08.2010
17:35
[2]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

up

03.08.2010
18:17
[3]

wojtul [ Generaďż˝ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.