Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
Telefon :)
Cześć jak zawsze mam sprawę.Poszukuję telefonu komórkowego w granicach 200-250zł Chciałbym żeby był z klapką, miał dobry wyświetlacz, i slot na karty pamięci :)
Ps.fajnie by było jak by miał 2 wyświetlacze, jak nic się nie znajdzie w tej cenie to może byś ona 300zł nie więcej!
Pozdrawiam Piątek555
Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
up
wojtul [ Generaďż˝ ]