GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wkurzają mnie cygany w galeriach handlowych !!!

03.08.2010
16:45
[1]

Tfoja Mama-Tesz [ Legionista ]

wkurzają mnie cygany w galeriach handlowych !!!

nosz to jakaś plaga ! Wiadro brylantyny na czachę, a rządzą się jakby to ich wszystko !!

03.08.2010
16:46
smile
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Zazdrość cię zżera :P

spoiler start
Nigdy nie widziałem cygana w centrum handlowym. ŻADNYM
spoiler stop

03.08.2010
16:47
[3]

Tfoja Mama-Tesz [ Legionista ]

JEDZ, BO CI SIĘ CYGANY BĘDĄ ŚNIŁY

03.08.2010
16:47
smile
[4]

gruby300 [ Konsul ]

hahaha ale sie wkopal hahha zapomnial sie przelogowac.

@down czy ty masz jakies rozdwojenie jazni?

TEN WATEK TO PROWOKACJA.

03.08.2010
16:49
[5]

Tfoja Mama-Tesz [ Legionista ]

przecinek przed ale, "sie" popraw dodając "ę"

03.08.2010
16:49
smile
[6]

Romo69 [ nvidiagm ]

03.08.2010
17:04
smile
[7]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

Az mi sie BugCity przypomialo


wkurzają mnie cygany w galeriach handlowych !!! - Dryf Wiatrów Zachodnich
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.