GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dark Messiah steam

03.08.2010
16:08
[1]

MichałPolak [ Pretorianin ]

Dark Messiah steam

Siema. Mam problem z tą grą mianowicie chodzi o działanie jej przez steama. Ostatnio steam bardzo mi się spodobał i lubię mieć na nim wszystko cacy i dużo gier. To było tak zainstalowałem Dark Messiah i potem dopiero wpisałem ten kod do aktywacji na steam mam więc na steamie 2 tytuły ( dark na single i dark na multi) ale single jakby nie był zainstalowany a jak klikam instaluj to się steam wyłącza a multi jest zainstalowany ale nie działa. Pomyślałem więc, że może steam nie zajażył że mam to zainstalowane i usunąłem i zainstalowałem ponownie ale jest teraz dokłądnie tak samo. Na multi mi w sumie nie zależy ale chciałbym żeby single chodził na steamie lubię gdy tak jest ta społeczność i w ogóle no i nie lubię gry się coś pieprzy zwłaszcza jeśli chodzi o coś tak poważnego jak steam. Co zrobić żeby obie gry były i działały na steamie? Może rzeba ją usunąć i zainstalować ze steama a nie z płyty? Proszę o pomoc.

03.08.2010
16:20
[2]

MichałPolak [ Pretorianin ]

...

03.08.2010
17:01
[3]

MichałPolak [ Pretorianin ]

...

03.08.2010
17:09
[4]

udri [ dybuk ]

Moja dewiza: reinstal dobry na wszystko - reinstaluj steama!

03.08.2010
17:18
[5]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Nie da się tego naprawić, mam tą grę i wiem o co chodzi. Steam nie obsługuje polskiej wersji językowej tej gry. W multi możesz zagrać normalnie, ale polska wersja single się nie da dodać i musisz ściągać ją ze Steama po Angielsku, albo grać bez dodawania

04.08.2010
00:16
[6]

MichałPolak [ Pretorianin ]

Dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.