anus55 [ Legionista ]
Do organizatorów Xbox fun day 2010
"Aby usprawnić dotarcie do ośrodka, zapewniamy bezpłatny
dowóz minibusem na teren zlotu z okolic dworca PKP/PKS
Zawiercie. Szczegóły zostaną ujawnione na tydzień przed
Xbox Fun Day 2010."
pytanie brzmi:Czyli do Zawiercia będę musiał dojechać na swój koszt?
eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
Nie, Antoni po Ciebie przyjedzie.
anus55 [ Legionista ]
Jaki Antoni?
Thun [ Generaďż˝ ]
anus55 -> Po pierwsze nie to forum, to nie Gry-Online organizuje tą imprezę...
Po drugie - a czego się spodziewałeś? Osobistego kierowce z limuzyną?