GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do organizatorów Xbox fun day 2010

03.08.2010
16:07
[1]

anus55 [ Legionista ]

Do organizatorów Xbox fun day 2010

"Aby usprawnić dotarcie do ośrodka, zapewniamy bezpłatny
dowóz minibusem na teren zlotu z okolic dworca PKP/PKS
Zawiercie. Szczegóły zostaną ujawnione na tydzień przed
Xbox Fun Day 2010."

pytanie brzmi:Czyli do Zawiercia będę musiał dojechać na swój koszt?

03.08.2010
16:30
[2]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Nie, Antoni po Ciebie przyjedzie.

03.08.2010
17:56
[3]

anus55 [ Legionista ]

Jaki Antoni?

03.08.2010
17:59
[4]

Thun [ Generaďż˝ ]

anus55 -> Po pierwsze nie to forum, to nie Gry-Online organizuje tą imprezę...

Po drugie - a czego się spodziewałeś? Osobistego kierowce z limuzyną?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.