GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki format muzyczny w samochodowym odtwarzaczu?

03.08.2010
15:43
[1]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Jaki format muzyczny w samochodowym odtwarzaczu?

Zrobiłem składankę muzyczną na podróż wakacyjną i teraz muszą ją tylko nagrać na płytkę. Ja słucham muzyki na komputerze i MP4, a radio w moim samochodzie nie obsługuje MP3, a nie wiem jaki format muzyczny jest na zwykłych CD z muzyką. Proszę was, żebyście podali mi w jakim formacie nagrać muzykę i konwerter muzyczny do tego formatu.

03.08.2010
15:44
[2]

kubinho12 [ Gooner ]

Oj dokładnie, najlepiej wybrać to Audio CD po prostu

konwerter możesz sobie wygooglować...

03.08.2010
15:44
[3]

Marcio [ Legend ]

W większości normalnych programów do wypalania płyt masz opcje "audio cd" lub coś o podobnej nazwie.

03.08.2010
15:45
[4]

mefek [ Senator ]

W programie wybierasz nagrywanie Audio CD i powinno odtwarzać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.