Cyber Rekin [ Sharkee ]
Jaki format muzyczny w samochodowym odtwarzaczu?
Zrobiłem składankę muzyczną na podróż wakacyjną i teraz muszą ją tylko nagrać na płytkę. Ja słucham muzyki na komputerze i MP4, a radio w moim samochodzie nie obsługuje MP3, a nie wiem jaki format muzyczny jest na zwykłych CD z muzyką. Proszę was, żebyście podali mi w jakim formacie nagrać muzykę i konwerter muzyczny do tego formatu.
kubinho12 [ Gooner ]
Oj dokładnie, najlepiej wybrać to Audio CD po prostu
konwerter możesz sobie wygooglować...
Marcio [ Legend ]
W większości normalnych programów do wypalania płyt masz opcje "audio cd" lub coś o podobnej nazwie.
mefek [ Senator ]
W programie wybierasz nagrywanie Audio CD i powinno odtwarzać.