GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy warto obejrzeć

03.08.2010
15:37
smile
[1]

bambo [ Chor��y ]

czy warto obejrzeć

zastanawiam się czy warto obejrzeć całą sagę zmierzchu.
i nie wiem czy warto marnować czas na ściąganie go z neta .
pomóżcie

03.08.2010
15:38
smile
[2]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Jeśli pytasz, czy warto marnować swój czas, odpowiedź brzmi - nie warto.

03.08.2010
15:39
[3]

j.a.c.k [ tdcc ]

Nie warto oglądać tego syfu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.