GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CDA 08/2010 - Pytanie

03.08.2010
15:33
smile
[1]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

CDA 08/2010 - Pytanie

Hej czy gry zawarte w CDA 08/2010 (Conflict: Denied Ops PL
Piraci Nowego Świata 2: Dwa Skarby PL
SBK 09: Superbike World Championship) będą działać na Celeron 2 GHZ 1 GB RAM gEfORCE 6600?
Z góry dzięki za odp.

03.08.2010
15:42
[2]

graczoman xd [ Pretorianin ]

W gazetach dają takie stare gówna, a ty jeszcze się martwisz czy ci pójdą.Oczywiście, że pójdą,

03.08.2010
15:45
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Może nie stare (SBK 09 jak mówi nazwa jest z 2009), ale na pewno nie jakieś wymagające super gry.

03.08.2010
19:40
[4]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Niezła karta graficzna, ale procek bardzo kiepski. Gierki powinny pójść, ale nie spodziewaj się super płynności oraz najwyższych ustawień graficznych.

04.08.2010
07:22
[5]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Dziękuje wszystkim za odpowiedź.
Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.