GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Meksykańskie gry

03.08.2010
15:04
[1]

dzony600 [ Generaďż˝ ]

Meksykańskie gry

Przyjechał do mnie kuzyn z meksyku i nie mamy w co grac :/
Total overdose mu sie nie podoba
macie jakieś meksykańskie gry ??????????

Odpowiedź Admina: Stara ksywka Ci się nudzi?

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2010-08-03 15:06:58

03.08.2010
15:06
[2]

.:Jj:. [ Legend ]

Call of Juarez 1.

A kto to?

03.08.2010
15:07
[3]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Just Cause

Podłączam się do pytania z[2]:)

03.08.2010
15:52
[4]

udri [ dybuk ]

Meksykańskie gry w sensie miejsca akcji gry czy lokalizacji producenta? I również dołączam sie do pytania!

03.08.2010
15:54
[5]

Konrad312 [ Konsul ]

Red Dead Redemption.

03.08.2010
16:12
[6]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Total Overdose

03.08.2010
16:14
[7]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

Chudy - w Total Overdose grał...

Może Bad Day L.A. ? Może nie meksykańska ale jest tam meks który chce wywołać rewolucje!

03.08.2010
16:14
[8]

MichałPolak [ Pretorianin ]

Kit że jest z Meksyku spytaj jakie gry lubi nie koniecznie muszą dziać się w meksyku zresztą może jest patriotą i nie chce strzelać do swoich ziomków w Total Overdose. Zagraj z nim w GTA SA to każdy lubi. Jakieś Call of Duty też może być. Jeśli już mają być te klimaty co napisałeś to obie części Call of Juarez.

03.08.2010
16:31
[9]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

obstawiam grubego300

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.