erykpawcio96 [ Pretorianin ]
Praca sezonowa dla 14 latka w Gnieźnie i okolicach
Mam 14 lat i szukam pracy.Zbieranie pożeczek ogórków i takie tam.(jakby co nie wiem czy moge to pisac na gry online ale chce zarobic na xboxa 360 wiec chyba moge)
czarli_122 [ Konsul ]
koleś,przypomniałeś sobie o pracy troche za póżno,jest już praktycznie sierpień i za niedługo rok szkolny sie zacznie,w miesiąć raczej nie na zbierasz na x'a,na pewno będziesz miał urodziny będzie gwiazdka to sobie nazbierasz,teraz to troche zapózno,ja jestem troche starszy od ciebie i wiem jak to jest...
erykpawcio96 [ Pretorianin ]
ja bym chcial nawet na uzywanego zarobic moze ktos z rodziny by mi dolozyl.W swieta nie dostaje nic takiego bo sie zle ucze.A jakbym mial 16 lat to bym roznosil ulotki.Gry posprzedaje to moze zarobie