Roycewicz [ Pretorianin ]
Ceny gier, multimediów za granicą.
Właśnie, w najbliższym czasie jadę na wakacje do Niemiec, przez Czechy. Jestem cholernie ciekaw jak wygląda tam rynek gier, da się tanio kupić? Jak z muzyką? Ostatnymy czasy napalam się na pewną płytę ale na allegro nie ma a w empiku nie wiedzą o co chodzi, może tam znajdę?
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Nie wiem jak na konsole, ale na PC to oni mają gry głównie po niemiecku - co np. dla mnie dyskwalifikuje je całkowicie, bez względu na cenę.
Roycewicz [ Pretorianin ]
znam dobrze Niemiecki:) Nie przeszkadza mi to.
Interior666 [ Konsul ]
nie warto za granicą, pamiętam swego czasu po premierze the sims 3 kosztowały one 50 euro więc sobie przelicz. W Czechach nie wiem jak jest. W każdym bądź razie w Niemczech nie kupuj gier.