GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ceny gier, multimediów za granicą.

03.08.2010
13:38
[1]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Ceny gier, multimediów za granicą.

Właśnie, w najbliższym czasie jadę na wakacje do Niemiec, przez Czechy. Jestem cholernie ciekaw jak wygląda tam rynek gier, da się tanio kupić? Jak z muzyką? Ostatnymy czasy napalam się na pewną płytę ale na allegro nie ma a w empiku nie wiedzą o co chodzi, może tam znajdę?

03.08.2010
14:07
[2]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Nie wiem jak na konsole, ale na PC to oni mają gry głównie po niemiecku - co np. dla mnie dyskwalifikuje je całkowicie, bez względu na cenę.

03.08.2010
14:30
[3]

Roycewicz [ Pretorianin ]

znam dobrze Niemiecki:) Nie przeszkadza mi to.

03.08.2010
14:52
[4]

Interior666 [ Konsul ]

nie warto za granicą, pamiętam swego czasu po premierze the sims 3 kosztowały one 50 euro więc sobie przelicz. W Czechach nie wiem jak jest. W każdym bądź razie w Niemczech nie kupuj gier.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.