Nie moge skorzystac z drukarki sieciowej. Wszystko jest poinstalowane i nawet jest ping wklepujac jej adres sieciowy. Podczas proby druku wyskakuje mi zalaczony obok komunikat. O co chodzi???
03.08.2010
13:38
[2]
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
oto kolejny screen potwierdzajacy obecnosc drukarki!
03.08.2010
13:58
[3]
bisfhcrew [ Bis ]
Twoja domyślna drukarka jest offline.
Czyli jak chcesz drukować ?
Wejdź w moje miejsca sieciowe i tam powinna się pokazać drukarka, wybierz i ją zainstaluj.