GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Drukarka sieciowa - problem.

03.08.2010
13:36
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Drukarka sieciowa - problem.

Nie moge skorzystac z drukarki sieciowej. Wszystko jest poinstalowane i nawet jest ping wklepujac jej adres sieciowy. Podczas proby druku wyskakuje mi zalaczony obok komunikat. O co chodzi???


Drukarka sieciowa - problem. - Bucha
03.08.2010
13:38
[2]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

oto kolejny screen potwierdzajacy obecnosc drukarki!


Drukarka sieciowa - problem. - Bucha
03.08.2010
13:58
[3]

bisfhcrew [ Bis ]

Twoja domyślna drukarka jest offline.
Czyli jak chcesz drukować ?

Wejdź w moje miejsca sieciowe i tam powinna się pokazać drukarka, wybierz i ją zainstaluj.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.