GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dźwięk z lewej strony

03.08.2010
13:21
[1]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Dźwięk z lewej strony

Mam problem z laptopem, dzisiaj jak go włączyłem to dźwięk (muzyka) idzie tylko z lewej strony - gdy podłącze głośniki to z lewego, jak słuchawki to z lewej strony itp. O co może chodzić?

03.08.2010
13:25
[2]

wysiak [ Legend ]

Jesli na wbudowanych glosnikach jest to samo, to pewnie balans jest ustawiony na jedna strone, a jesli wbudowane graja normalnie, to moze byc uwalone np gniazdko sluchawkowe.

03.08.2010
13:28
[3]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

Po pierwsze sprawdź, czy wszystko ok jest z ustawieniami. Można regulować kanałowanie dźwięku na stronę prawą, lewą, lub środek :)

03.08.2010
13:29
[4]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Na laptopowych głośnikach jest to samo. A gdzie sie ustawia kanałowanie dźwięku?

03.08.2010
13:32
smile
[5]

wysiak [ Legend ]

To zalezy od uzywanego systemu operacyjnego, sterownikow, softu obslugujacego karte dzwiekowa, uzywanego playera do muzyki. Uzyj mozgu.

03.08.2010
13:35
[6]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

To może użyj mocy dedukcji - system XP, soft obslugujacy dzwiek to " SRS Premium Sound" i "VIA HD Audio Deck", a karta dźwiękowa jest zintegrowana (model Asus K50AF)

--->

a jak daję test to dwa razy idzie z lewego głośnika :|


Dźwięk z lewej strony  - boskijaro
03.08.2010
13:35
[7]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

Mi sie czasem [raz na 1-2 miesiace] tak dzieje na stacjonarce, powod nieznany.
Restart pomaga.

03.08.2010
13:43
smile
[8]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

Jakbyś miał stery Realteka, to bym Ci pomógł, a tak to nie wiem...

Wysiak, działaj xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.