GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nazwa sklepu-pomóżcie proszę!

03.08.2010
13:03
smile
[1]

ryba_2009 [ Junior ]

nazwa sklepu-pomóżcie proszę!


Otwieram sklep z odzieżą dla dzieciaków w wieku szkolnym i przedszkolnym(5-13 lat) i nie potrafię wymyslić nazwy sklepu.Chciałabym,żeby była łatwo wpadajaca w ucho i łatwa do zapamiętania.Będą wdzięczna za podpwiedzi.

03.08.2010
13:06
smile
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Coś takie zdrobniałego bardziej. Może:

Kubuś
Rabuś

03.08.2010
13:07
smile
[3]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

5-10-13

;p

03.08.2010
13:19
smile
[4]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

Bzykuś :)

03.08.2010
14:08
smile
[5]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Kajtek, Kajtuś

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.