GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dysk docelowy jest pełny :/ WTF?

03.08.2010
12:05
smile
[1]

.Condzior [ Pretorianin ]

Dysk docelowy jest pełny :/ WTF?

Mianowicie: chcę skopiować plik o wielkości 7 509 041 757 bajtów na pamięć USB o pojemności 8 001 822 720 bajtów (7,45 GB) i przy tej czynności wyskakuje błąd: dysk docelowy jest pełny, by kontynuować ble ble ble...

No może się aż tak nie znam, ale z logicznego punktu widzenia powinno się zmieścić. Może ktoś wyjaśnić?

03.08.2010
12:05
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Sformatuj pendrive'a na NTFS

03.08.2010
12:08
[3]

.Condzior [ Pretorianin ]

Dostępny system plików do formatowania to tylko FAT32

03.08.2010
12:14
[4]

-Fizz- [ Konsul ]

Jeśli zgrywasz grę ściągniętą z torrentów, plik jest zapewne skompresowany i w rzeczywistości zajmuje więcej miejsca. Dlatego nie możesz zgrać.

03.08.2010
12:18
[5]

wysiak [ Legend ]

"plik jest zapewne skompresowany i w rzeczywistości zajmuje więcej miejsca"
LOL.

Oczywiscie, ze to kwestia systemu plikow, FAT nie obsluguje wiekszych niz 4GB. Albo sformatuj pena na NTFS, albo podziel plik na czesci, chocby dowolnym winrarem czy innym 7zipem.

03.08.2010
12:19
[6]

QrKo [ Legend ]

.Condzior - zakladam ze system starszy niz 7mka, bo w niej bez problemu idzie sformatowac pendrive na ntfs (w Viscie prawdopodobnie tez, ale glowy nie dam).

W takim razie recznie - wklep w cmd convert j: /FS:NTFS
j zmien na litere pena.

03.08.2010
12:27
smile
[7]

.Condzior [ Pretorianin ]

Oczywiście mieliście rację, chodziło o sformatowanie pendrive'a na NTFS.

Skorzystałem z komendy QrKo i wszystko działa (czytaj: kopiuje się ;))

Wielkie dzięki!

03.08.2010
12:29
smile
[8]

Usiek [ Pretorianin ]

Podziel plik dziellaczem na 2 części i już :) Potem go łączysz i Ci wychodzi plik iso. ...
Powinno zadziałac :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.