GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opinie co do sklepu z grami.

03.08.2010
10:15
[1]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Opinie co do sklepu z grami.

Mam zamiar zamówić sobie trochę gierek. Zawsze zamawiałem na sprawdzonych sklepach jak. 3kropki, gramer, sklep gola czy wirtus. Znalazłem taki sklep jak agard.pl. Mają tam dużo tytułów i nawet takich, które są niedostępne w innych sklepach internetowych takie jak np. Shogun - Total War ZE i Empire Earth 2 ZE. Czy ktoś kupował kiedyś na tym sklepie. I czy wszystkie zamówione gry doszły ?

03.08.2010
12:02
[2]

bogi1 [ Go To Sleep ]

^

03.08.2010
12:27
[3]

Miszcz120 [ Centurion ]

Zamów gierkę i się przekonasz :)
A tutaj to się nie pytaj, bo tutaj nikt nic nie wie, co się zapytam to nikt nie pisze, albo głupoty gadają :P

Pozdrawiam :)

03.08.2010
13:26
smile
[4]

yakuz [ YUM YUM ]

Swoja droga maja calkiem niezle ceny tam.

03.08.2010
13:33
[5]

Duriii [ Konsul ]

Sprawdź opinie w Ceneo.pl - użytkownicy mogą tam oceniać skelpy internetowe. Jakoś innego sposobu na sprawdzenie sklepu online nie widzę :)

03.08.2010
13:34
[6]

.Condzior [ Pretorianin ]

Nigdy nie zamawiałem z tej strony, ale różnica pomiędzy płatnością przelewem a za pobraniem jest 2 zł przy przesyłce kurierskiej więc ja na twoim miejscu pierwszy raz zamówił bym w ten sposób i automatycznie masz pewność, że gry dojdą ;) Sklep raczej cegły w paczkę Ci nie wsadzi.

Edit:

03.08.2010
15:18
[7]

bogi1 [ Go To Sleep ]

.Condzior ---> Zawsze zamawiam za pobraniem więc nie ma problemu. Widze, że na ceneo opinie są dobre. Dzięki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.