GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vista-problem

03.08.2010
08:11
smile
[1]

Rezort [ Naznaczony ]

Vista-problem

Mam pewien problem, przyjechałem z wakacji i załączam kompa a tu chca bym aktywował windowsa ( nie mam na nim internetu). Tylko , że ja już zrobiłem to dawno przez telefon podałem tam te jakieś numery i było, jednak teraz gdy to chciałem zrobić mówią że wpisuje błedny ten kod czy co, jak aktywowac teraz windowsa ? Jest to vista wgrana na kompa, nie kupowałem jej odzielnie.

03.08.2010
08:22
[2]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Jak masz klucz, to po prostu zadzwon do centrum aktywacji, podasz im klucz i dostaniesz numerek do aktywacji.

03.08.2010
08:34
[3]

Rezort [ Naznaczony ]

No udało się, dopiero jak zadzwoniłem do płatnego :P

03.08.2010
09:55
[4]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

A co ile trzeba aktywować windowsa, bo też mam Viste, jak narazie nic mi nie pisali.
I co trzeba podać żeby tam dalej aktywować windowsa ?
Z góry dzięki, windows też nie kupowany osobno.

03.08.2010
11:23
[5]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Mały up!

03.08.2010
12:36
[6]

redan [ Wiking ]

teoretycznie system powinien być aktywny (po aktywacji), aż do jego usunięcia lub sformatowania partycji systemowej. po "nowej" instalacji systemu trzeba go na nowo aktywować (zazwyczaj w ciągu 30 dni od daty instalacji)

system może się sam dezaktywować (tylko w przypadku wersji oem) gdy zmianie ulegnie konfiguracja komputera (wymiana podzespołów) względem tej, na której system został pierwszy raz aktywowany. w tedy pozostaje tel. do ms.

03.08.2010
12:44
smile
[7]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

redan ---> Ok dzięki wielkie za pomoc ;)

03.08.2010
12:48
[8]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Czyli jeżeli kupiłem osobno windows 7 oem i w przyszłości bym np wymienił płytę główną, to wystarczy zadzwonić do ms po ponowną aktywację?

03.08.2010
13:31
smile
[9]

Widzący [ Legend ]

Zwykle tak, ze względu na awarię płyty prosisz o aktywację a MS wspaniałomyślnie ją Ci umożliwia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.