Remek878 [ Pretorianin ]
n95 8gb muzyka
Czy wie ktoś jak wgrać muzykę na tą nokie skopiowałem do folderu Sounds/Music później gdy klikam na odtwarzacz muzyki to wyskakuje trwa połączenie przez USB
PC-Maniac [ Ninja! ]
a nie powinno być Sounds/Digital/ .... a potem w odtwarzaczu odświeżanie biblioteki czy coś takiego ...
Bakermistrzu [ Pretorianin ]
odłącz kabel, wejdz w odtwarzacz i kliknij w głównym oknie (musisz się cofnąć do ostatniej opcji gdzie do wyboru będziesz miał tylko muzyke i podcasty, a nastepnie opcje i odśwież pozdro!
CodeM [ Pretorianin ]
Odłączasz kabel, i aktualizujesz fonotekę.
Penetrator [ Generaďż˝ ]
Kliknij na opcje odświesz w odtwarzaczu.