GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Interaktywny film o zombie lub...

03.08.2010
01:34
smile
[1]

szymonmac [ Legend ]

Interaktywny film o zombie lub...

... lub świetnie zrealizowana, nowozelandzka reklama pizzerii :D


Jeśli ktoś tak jak ja, lubi klimaty traktujące temat zombie "nie całkiem" na poważnie, temu od razu spodoba się taka zabawa.

Gra klimatem przypomina mi trochę film "Zombieland" z Woodym Harellsonem :)

Warto chociaż sprawdzić.

Aż szkoda, że w Polsce nie ma takich kampanii reklamowych.

03.08.2010
02:00
smile
[2]

zoloman [ Legend ]

hehe, niezłe, udało mi się

a Nowa Zelandia widać kultywuje wieloletnie tradycje. ten brodaty koleś nawet trochę podobny do Jacksona :D

03.08.2010
02:02
smile
[3]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Właśnie przed chwilą przeszedłem.

Całkiem fajne ;)

03.08.2010
12:31
smile
[4]

M'q [ Schattenjäger ]

Podoba mi sie takie cos.

Sa jakies podobne warte uwagi?

03.08.2010
12:57
smile
[5]

vinni [ Visca El Barca ]

Właśnie udało mi się ukończyć film, świetny pomysł na kampanię reklamową, i ciekawie zrobiony film

03.08.2010
13:38
[6]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Zajebiste to jest!

03.08.2010
13:38
[7]

kluha666 [ Legend ]

Ukończyłem z samego rana, jak znalazłem na JM :) Świetne :)

03.08.2010
13:41
smile
[8]

Jim Raynor [ ciasteck ]



To też jest świetne. :D

03.08.2010
14:00
[9]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Genialne :)

03.08.2010
14:08
smile
[10]

Lilus [ Redberry Belle ]

Och łał, udało się za pierwszym razem, nie na darmo poszły godziny nad książkami i filmami o zombiakach ;) Interaktywne filmiki już chyba były, niemniej jednak pomysł na reklamę super :)

03.08.2010
15:53
smile
[11]

BPM [ Konsul ]

Świetne, powiedział bym nawet, że w lekkich klimatach Left 4 Dead 2 ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.