GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zepsuc komputer ?

02.08.2010
23:25
smile
[1]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

Jak zepsuc komputer ?

Witam. Moj komputer to nie jest jakas super maszyna i juz mnie szlag jasny z nia trafia. Wiec uknulem taki plan zeby go popsuc. Jak go popsuje to wtedy moi rodzice zlituja sie na demna i dadza mi pieniazki na nowy komputer :]. Tak wiec pojawia sie pytanie:

Jak to bezpiecznie zrobic tak, aby nie spalic domu czy cos w tym stulu ?

Prosze o normalne rady, a nie ' rzuc z okna i po klopocie '.

Pozdro.

02.08.2010
23:27
smile
[2]

Łoker men [ Generaďż˝ ]



;)

02.08.2010
23:27
smile
[3]

Usiek [ Pretorianin ]

Podkręć procesor tak żeby się zjarał :) Albo odkręć boczną ściane obudowy i potraktuj go młotkiem ;p Napewno zadziała :D

02.08.2010
23:27
[4]

bisfhcrew [ Bis ]

A co, chcesz pracować w tvgry.pl ale moriors edge ci nie działa ? czy raczej predrator ?

02.08.2010
23:27
[5]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Hmm, może po prostu weź młotek, kij, doniczkę, albo co tam masz pod ręką i zacznij uderzać? Tylko nie zapomnij zdjąć obudowy!

02.08.2010
23:33
[6]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

albo utnij kabla

02.08.2010
23:34
smile
[7]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

Usiek - Jak to zrobic :D ?

02.08.2010
23:52
smile
[8]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Zrob zwarcie za pomoca jezyka. Dwa problemy z glowy...

02.08.2010
23:59
smile
[9]

maviozo [ man with a movie camera ]

Życzę Ci, by także i Tobie wszyscy dookoła robili takie kosztowne psikusy. Choćby babcia w kiosku za pomocą szpilki. Tak dla jaj.

03.08.2010
00:05
[10]

Storm [ Hardstyler ]

mav - przeceniłeś go. Wątpię, żeby zrozumiał aluzję.

03.08.2010
00:06
[11]

sszaki [ Senator ]

zajebiście... chce coś nowego to stare popsuje.... oby rodzice się nad tobą nie zlitowali albo kupili ci gorszy niż masz.

03.08.2010
00:06
[12]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Podłacz go pod siłe.

04.08.2010
13:50
[13]

czesip389 [ Mama mi pozwolila ]

Podkręć procka zeby sie spalil :)







I tyle jak cos nie biedziesz wiedzial to pisz :)

04.08.2010
13:55
[14]

Materdea [ El-Presidente ]

[ciach] - pomylone wątki.

04.08.2010
13:58
[15]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Nie przyszlo ci do glowy ze gdyby rodzice mieli pieniadze to by kupili jakbys poprosil ladnie. Nie lubie takich bachorow ktorzy uwazaja ze wszystko im sie nalezy

04.08.2010
14:05
[16]

czesip389 [ Mama mi pozwolila ]



Muszisz tylko nie sluchac tego dziecka i dac w tym programie ssuwak na sam koniec.

Zrobisz

to

masz

po

KoMpIe ! ! ! [*] [*] [*] [*] [*] [*]


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|


This Your Computer is Deatch

R.I.P

R.I.P

R.I.P

PS.Bede mogl przyjsc na pogrzeb kompa?? ;D xD

04.08.2010
14:21
smile
[17]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Włącz go i polej wodą...albo lepiej nie...

04.08.2010
14:42
smile
[18]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

Wystarczy odłączyć chłodzenie od proca, a potem obciążać go jak się da. Pójdzie z dymem, nie ma bata :D

04.08.2010
21:30
[19]

wawel |PL| [ Centurion ]

otwórz obudwę po przestawiaj kabelki coś urwij w karcie graficznej zapchaj co tam sie da :Dc

04.08.2010
21:34
[20]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Nie lepiej ruszyć swoje tłuste dupsko i coś robić na wakacje? Zarób na nowy komputer, a później zniszcz go po miesiącu bo jakaś gra już ci nie pójdzie na high ...

04.08.2010
21:36
[21]

tygrysek [ behemot ]

pizoelektryk z zapalniczki i po kłopocie

04.08.2010
21:47
smile
[22]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Wchodzi w BIOS i w ustawienia procesora. Potem w rubryczce zatytułowanej "Mhz" dodajesz parę zer. Albo zwiększasz napięcie.
Współczuje twoim rodzicom, że marnują na ciebie pieniądze.

04.08.2010
21:50
[23]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Poprostu podkręć mocno procesor i już.

04.08.2010
22:23
[24]

YogiYogi [ Generaďż˝ ]

Sprzedaj konsole...bedziesz mial na upgrade sprzetu.
Pasozycie...

04.08.2010
22:32
smile
[25]

battle man [ Crystal Skull ]

<---------

spoiler start


spoiler stop

04.08.2010
22:34
smile
[26]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Oddaj mi części i powiedz, że nie działa - wszyscy zadowoleni (oprócz twoich rodzicieli).

04.08.2010
22:51
smile
[27]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

ehhh szkoda mi Cie :/ rodzice kase wydają na marne ... sam uzbierałem na swoje zachcianki takie jak deskorolka PSP czy Xbox360 i wcale nie mam pracy ...

04.08.2010
22:59
[28]

SłownikOrtograficzny [ Legionista ]

Dolej wrzątku do procesora

06.08.2010
09:38
[29]

Black Thomi [ Pretorianin ]

Przede wszystkim zwiększ mase !

06.08.2010
09:57
smile
[30]

kolo luz [ Legionista ]

Wystarczy 5 kg jakichkolwiek ładunków wybuchowych, najlepiej trotylu. Przyda się grać w bardzo wymagające gry z podzespołami zalepionymi plasteliną i seria z automatu. Wszystko zrób na raz to nie ma prawa działać. Sam zrobiłem tak już 5 razy. Sposób w 100% bezpieczny i dyskretny. Najlepiej zawołaj do pomocy kolegów. Na pewno zgodzą się parę razy walnąć młotkiem

06.08.2010
09:58
[31]

kolo luz [ Legionista ]

Albo po prostu wrzuć do środka gofra...

06.08.2010
10:03
[32]

graf_0 [ Nożownik ]

Cieszy mnie że duch w narodzie nie ginie.
Tego typu pomysł - jak zepsuję to dostanę nowy, pojawiają się od kiedy znam internet :D

06.08.2010
10:29
[33]

molik2121 [ Pretorianin ]

Wyrzuć przez okno :] A tak naprawdę odkręć boczną ściankę i czymś ostrym przebij albo złam np kartę graficzną.

06.08.2010
11:49
smile
[34]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Pie*dolnij w niego siekierą i po kłopocie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.