GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TDP - byłem widziałem kolarzy :)

02.08.2010
22:51
[1]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

TDP - byłem widziałem kolarzy :)

Ha mimo zamknięcia całego ruchu w całej niemalże Dąbrowie wybrałem się do centrum by zobaczyć popis kolarzy w wyścigu Tour De Pologne!!!

Kurde normalnie mimo tego że widziałem tylko tych kolarzy tak z 30 sekund (3 razy po 10 sekund) to jednak jest to jakieś nowe doświadczenie i przeżycie.
No ogólnie emocji tak mało ale ten podmuch wiatru od peletonu - bezcenny ;)

Kurde na razie zamieszczam takie słabe zdjęcie jakiegoś kolarza z ASTANY ->

FILM:


Szybko oglądać póki TVP nie zabrało praw autorskich. Ogólnie akcja zaczyna się od 1 minuty

MÓJ DOPING!!!!


TDP - byłem widziałem kolarzy :) - Royal_Flush
02.08.2010
22:54
smile
[2]

zoloman [ Legend ]

niezły doping

02.08.2010
23:30
[3]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

up up up

dla filmiku warto

02.08.2010
23:33
[4]

k42a_ [ The Blues ]

Takie pytanko, co tam wyleciało komuś na drogę?

02.08.2010
23:35
smile
[5]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

DAWAJ goł goł goł goł! :D

Filmik fajny, ale TVP chyba nie może wam zabronić tego wrzucać, to w końcu nie jest ich nagranie, tylko twoje.

02.08.2010
23:40
smile
[6]

Madril [ I Want To Believe ]

Ja wczoraj widziałem na żywo, choć jeszcze spacerkiem jechali, bo to bylo 15km po starcie. :P Ucieczka może trochę szybciej, ale w peletonie była atmosfera piknikowa.

k42a_ --> Pewnie jakiś bidon albo opakowanie po batonie/żelu. Normalnie starają się na boki rzucać, ale widocznie nie zawsze się udaje.

Ogólnie szkoda, że ucieczka nie wyszła dziś. Mam nadzieję, że Sylwek Szmyd dobrze się zaprezentuje na etapach górskich. :)

02.08.2010
23:43
[7]

Lucky_ [ god ]

Oczywiście, że TVP nie zabierze praw autorskich, bo Royal Flush jest autorem, a nie TVP.

02.08.2010
23:44
smile
[8]

Przemo_888 [ Legend ]

Ładnie zapierniczali, ja byłem i kręciłem niedaleko Urzędu Pracy. Ogólnie to fajnie jest tak zobaczyć, jak te kolarzyki jadą z taką prędkością.

02.08.2010
23:46
[9]

Madril [ I Want To Believe ]

Poczekajcie na etapy górskie, jak na zjazdach będą pod 100 ciągnąć. :D

03.08.2010
00:26
[10]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

To filmik mojego kumpla - w sumie stał obok mnie więc to samo ale jednak można luknąć

03.08.2010
13:01
[11]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

up up

03.08.2010
14:36
smile
[12]

ZoolPl [ Pretorianin ]

Kurde... no kurde fajnie!!! ciekawe kto wygra ^^

03.08.2010
14:43
[13]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Dla 30 sekund bym tam nie stał, ale jak kto woli

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.