
Pit17 [ Dolotek ]
Jaka gra...
Witam. W oczekiwaniu na Mafię II, chciałbym pograć w jakąś grę akcji, najlepiej FPS. Ogólnie to mam już 3 typy:
Left4Dead2 (Demo, nawet niezłe)
Wolfenstein (Singularity tego samego studia bardzo Mi się podobało)
Operation Flashpoint: Dragon Rising (Nie grałem w żadną część)
Oczywiście czekam, również na Wasze propozycje. Może coś się znajdzie, a tak to również posłucham Waszych opinii na temat danych gier
niezny_95 [ Airborne ]
Zamiast Dragon Rising weź lepiej pierwszą część dużo lepsza i może jakiś Medal of Honor np. Airborne lub Call of Duty 2 lub 4
Pit17 [ Dolotek ]
CoD 2 i 4 mam już, a Airborne jakoś Mnie nie kusi. Chętnie zagrałbym w pierwszą część Operation Flashpoint, ale to gry na Xbox 360 szukam ;]
Pit17 [ Dolotek ]
Up na noc :]

chop [ smiech to zdrowie ]
Z tych trzech:
Oczywiście Left 4 Dead 2.
pawloki [ Senator ]
Left 4 Dead 2
.:Jj:. [ Legend ]
L4D2, zapraszam:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10489001&N=1
Penetrator [ Generaďż˝ ]
Left4Dead2

Kowal172 [ Music Producer ]
Z tych trzech nie masz się co zastanawiać...Left4Dead 2
Bartesso94 [ Konsul ]
Ja także proponuje Left 4 Dead