GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka gra...

02.08.2010
22:28
smile
[1]

Pit17 [ Dolotek ]

Jaka gra...

Witam. W oczekiwaniu na Mafię II, chciałbym pograć w jakąś grę akcji, najlepiej FPS. Ogólnie to mam już 3 typy:

Left4Dead2 (Demo, nawet niezłe)

Wolfenstein (Singularity tego samego studia bardzo Mi się podobało)

Operation Flashpoint: Dragon Rising (Nie grałem w żadną część)

Oczywiście czekam, również na Wasze propozycje. Może coś się znajdzie, a tak to również posłucham Waszych opinii na temat danych gier

02.08.2010
22:39
[2]

niezny_95 [ Airborne ]

Zamiast Dragon Rising weź lepiej pierwszą część dużo lepsza i może jakiś Medal of Honor np. Airborne lub Call of Duty 2 lub 4

02.08.2010
22:47
[3]

Pit17 [ Dolotek ]

CoD 2 i 4 mam już, a Airborne jakoś Mnie nie kusi. Chętnie zagrałbym w pierwszą część Operation Flashpoint, ale to gry na Xbox 360 szukam ;]

03.08.2010
01:04
[4]

Pit17 [ Dolotek ]

Up na noc :]

03.08.2010
01:06
smile
[5]

chop [ smiech to zdrowie ]

Z tych trzech:

Oczywiście Left 4 Dead 2.

03.08.2010
01:09
[6]

pawloki [ Senator ]

Left 4 Dead 2

03.08.2010
01:15
[7]

.:Jj:. [ Legend ]

L4D2, zapraszam:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10489001&N=1

03.08.2010
09:56
[8]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Left4Dead2

03.08.2010
10:07
smile
[9]

Kowal172 [ Music Producer ]

Z tych trzech nie masz się co zastanawiać...Left4Dead 2

03.08.2010
10:13
[10]

Bartesso94 [ Konsul ]

Ja także proponuje Left 4 Dead

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.