GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym nagrywać gameplaye? Fraps ścina ;/

02.08.2010
21:59
[1]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Czym nagrywać gameplaye? Fraps ścina ;/

Witam, ostatnio wziąłem się za kręcenie filmików z gier w jakości Full HD, napotkałem jednak na jeden problem. Wcześniej gdy na starym komputerze nagrywałem w rozdzielczości 1024x768 to wszystko było ładnie, nie uciekały mi FPS. Teraz jednak gdy chce np. nagrać kawałek z Nba 2k10 w 1920x1080 to nagle z 94 FPS robi mi się niegrywalna ilość FPS czyli ok.20 Co jest tego przyczyną? Czy może jest jakiś inny program? Bo znam tylko Game Cam, oraz FRAPS Możecie proponować programy płatne, jednak wolałbym jakiś freeware

03.08.2010
00:14
[2]

beeria [ Generaďż˝ ]

twardy dysk nie wyrabia. gra jest nagrywana "w locie", a przy rozdzialce full hd to masa danych. jedyna alternatywa wydaje sie byc kupno szybszego hdd (lub moze nawet ssd) lub niestety zmniejszenie rozdzialki. ew. mozesz sprobowac defragmentacji dysku, byc moze cos pomoze, ale pewnie niewiele.

03.08.2010
00:17
[3]

toaster [ MrBook? ]

Lub pendrive.

03.08.2010
07:50
[4]

BlackBolt [ Senator ]

...
Wiesz, że na tym forum są inne kategorie, niż poza grami?
Wiesz, że ten problem był poruszany setki razy?

03.08.2010
09:57
[5]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Po co ci w HD.

03.08.2010
10:17
[6]

PitbullHans [ Legend ]

Ustaw większą ilość FPS przy nagrywaniu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.