GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam telefonu komórkowego

02.08.2010
21:59
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Szukam telefonu komórkowego

Jakie najbardziej polecacie w kwocie 400-500 zl. Wpadlo mi troche kasy, wiec zdecydowalem sie kupic telefon za gotowke bez abonamentu.

02.08.2010
22:04
[2]

pizol87 [ Pretorianin ]

nokia n82,n78, 5530 xpress music
SE w950i, w960i, G900, P1i
Samsung S7350, i550w

02.08.2010
22:05
[3]

White Star [ Legend ]

zalezy jakie lubisz ale mi sie podoba se elm

02.08.2010
22:05
smile
[4]

czarli_122 [ Konsul ]

Ja polecam LG Cookie,sam mam i polecam moge ci odsprzedać ma niecałe 2 miechy i wszystko w komplecie,jak coś pisz na GG:9595939....

02.08.2010
22:06
[5]

titanium [ Legend ]

samsung Galaxy i5700 Spica. 550zł. Nic innego nie ma sensu porównywać chyba że chciałbyś klawiaturę qwerty. Te powyżej to jakaś kpina :)

02.08.2010
22:09
[6]

Loon [Forza Inter] [ Konsul ]

za taka cene na allegro kupisz Samsunga i5700 na Allegro, ktory jest na pewno lepszy od tego co reszta kolegow wypisala i wypisze

03.08.2010
11:31
[7]

raziel88ck [ Legend ]

Jak dotykowy to musi miec koniecznie qwerty, wlasnie przez to nie kupilem Samsunga Monte. Galaxy jest za drogi, kwoty 500zl nie moge przekroczyc, a chce miec nowy telefon. Uzywane odpadaja. Jest cos lepszego od Samsunga Avili do 500zl?

czarli_122 - nie dzieki, chce nowy telefon

03.08.2010
12:08
[8]

smokinnhobo [ czolgista ]



powie mi ktos gdzie jest haczyk?

03.08.2010
12:19
[9]

Ashaard [ enjoy the silence ]

@Smokinhobo - w tym haczyk, że z "telefonów dla seniora" możesz chyba tylko dzwonić i SMS-ować, a te podróby iPhone'a rozpadają się w rękach.

03.08.2010
12:32
[10]

titanium [ Legend ]

raziel88ck --> nie przesadzasz? :) chcesz 500zl wywalic do kosza na jakis relatywnie zupelny badziew tylko dlatego by "oszczedzic" 50zl? :) co to za interes? :) galaxy jest za 550 nowka na polce w sklepie we Wrocku..

03.08.2010
12:34
smile
[11]

siwy346 [ addicted to music ]

kwoty 500zl nie moge przekroczyc, a chce miec nowy telefon
To chyba będziesz skazany na nokię 5230 ewentualnie LG GT540 przy czym ten pierwszy to lepszy wybór.
Można by też postawić na sprzętową QWERTY ale jako, że nie masz budżetu na Corby pro to może corby TXT? To dość ciekawa propozycja tylko, że musisz przeboleć trochę wad.


Ewentualnie się przełamiesz i znajdziesz I5700 w dobrym stanie, używaną.

titanium -> Dokładnie:D

03.08.2010
13:47
[12]

raziel88ck [ Legend ]

Nie ufam uzywanym produktom i koniecznie musze miec nowy telefon, ktory bede mogl wziac na raty. Nie moge przekroczyc 500zl, najlepiej gdybym sie do tej kwoty nawet nie zblizyl. Nie jestem telefilem, wystarczy ze bedzie jak Samsung Avila GPS lub najlepiej lepszy, a jesli takiego nie ma no to zdecyduje sie na Avile.

03.08.2010
13:56
[13]

CodeM [ Pretorianin ]

Nokia X3

03.08.2010
14:10
[14]

wojtul [ Generaďż˝ ]




03.08.2010
14:11
smile
[15]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Niezmiennie: Samsung I5700 :)

03.08.2010
14:29
[16]

siwy346 [ addicted to music ]

a jesli takiego nie ma no to zdecyduje sie na Avile.
To już lepiej 5230:P

03.08.2010
17:30
[17]

muczaczos94 [ Konsul ]

Jak by coś:

03.08.2010
17:35
[18]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

Polecam Avile, mam już parę miesięcy i żadnych problemów z nią nie zarejestrowałam ;] tylko weź wersję z GPS, kosztuje chyba tyle samo, ja niestety spieprzyłam sprawę i zamówiłam bez tego bajeru ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.