faner [ Druid Ewenement ]
Pająki na balkonie.
Witam, ostatnio zadomowiły mi się pająki na balkonie, dokładnie trzy. I mam problem z rozpoznaniem. Jeden gatunek to trzy osobniki, są całe pomarańczowe, takie jakby przeźroczyste (chyba nie kolczaki), i mało włosków, jeden liczy ok. 3,5-4cm, drugi ok 2,5 cm. Drugi gatunek to mały pajączek ok 1cm, taki niebieski pomieszany z szarym, włosków tak średnio, przypomina trochę skakuna.
Wie ktoś?
Lt.Matts [ Epitaph ]
Mówisz o rozmiarach tułowia? czy długość z kończynami włącznie?
faner [ Druid Ewenement ]
Całe mają tyle.
kubomił [ Legend ]
Prawdziwy punk wie, co się robi z pająkami na balkonie.
Ksionim [ Generaďż˝ ]
Ja bym zabił i nie patrzył nawet czy to mucha czy pająk.

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
"Ptake" je przyniósł.
faner [ Druid Ewenement ]
Wykluczmy opcję zabicie. :P.
Bardzo lubię pajączki.

..::BaM::.. [ Centurion ]
Człowieku, to je weź i delikatnie wynieś na dwór, jeżeli nie chcesz ich na balkonie
i przestań spamować, mamy to w dupie

rzaba89nae [ WTF!? ]
Zupy sobie nagotuj
mamy to w dupie
Mów za siebie, mnie na przykład bardzo to interesuje i będę na bieżąco śledził wątek.
faner [ Druid Ewenement ]
Mi one nie przeszkadzają. Chce się dowiedzieć, co to jest.
Po jak mi kogoś z rodziny upierdoli, to dopiero będzie.

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Rzuc w nie truskawka. Jak uslyszysz "donnerwetter!!!" - Krzyzak. Jak "mamma mia!!!" - tarantula. A jak "o k****!" to jakis polski pajaczek. Gdy zas sam dostaniesz truskawka w pysk po chwili i uslyszysz "job twoju mat'!!!" to ani chybi ruskie.

artis [ Konsul ]
wiesz co, skoro marwisz się żeby ci nikogo z rodziny nie u......lił to zrób to co polecił ci Ksionim[5].
A jeśli interesuję cibie jaki to gatunek to szukaj np. tutaj

ZoolPl [ Pretorianin ]
[11] Jezu... Jaki ty masz zryty beret xD...
Gdy zas sam dostaniesz truskawka w pysk po chwili i uslyszysz "job twoju mat'!!!" to ani chybi ruskie.
Padłem [*]
więcej tak pozytywnie zakręconych ludzi! xD
Ten niebieski pajączek to mutant... Daj się ugryźć...

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Ten niebieski pajączek to mutant... Daj się ugryźć...
...... i stań sie polskim spidermanem ;D
faner [ Druid Ewenement ]
Te pomarańczowe to chyba krzyżaki pomarańczowe, tylko te 4cm mi nie pasą. A ten drugi to chyba skakun.

CodeM [ Pretorianin ]
Tylko prawdziwy punk, rozpoznaje pająki po ich smaku.
[11] Lecz się sumg lecz sie. ;_;
Vader [ Legend ]
Jutro ktoś napisze wątek. ".. ugryzł mnie pająk, jakoś dziwnie się czuje. Wczoraj idąc na przystanek mniej się zmęczyłem a i tornister jakiś lżejszy, czy to możliwe że....."
Vader [ Legend ]
No właśnie... wszyscy się śmieją, że to SF, a na Twoim balkonie może być klucz do zmiany Twojego życia. Jeden pająk... My z GOLa załatwimy Ci strój. Ta szansa może się nie powtórzyć...
Świetny watek, choc gorszy niż ptake :)
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
O co chodzi z tym "ptake"?:) Może ktoś linka zapodać?
Vader [ Legend ]
Po prostu wpisz ptake w wyszukiwarce GOLa a wszystko zrozumiesz:)

faner [ Druid Ewenement ]
Możecie w końcu powiedzieć co to za pająki?
zelka [ Winter is Coming ]
Zrób zdjęcie tych pająków bo po opisie to trudno coś wywnioskować.
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Ten pająk się nazywa Ptake . Ludzie przecież to takie proste

Langert [ Generaďż˝ ]
Jeśli zobaczysz coś takiego na balkonie, strzeż się, to może być mutacja w której uczestniczył pkate !!
Imak [ Generaďż˝ ]
Czy z tym ptake chodziło o to, że był wątek "Co to za ptake?", ludziom się to słowo spodobało i powtarzają?
Vader [ Legend ]
Dokładnie. To ptake sie wciska do domów jak nie wiem, pod roznymi postaciami. To inwazja.

jarooli [ Generaďż˝ ]
A po co ci nazwa tego pająka. Jebnij klapkiem i po sprawie, a nie będziesz się przejmował nazwą.
faner [ Druid Ewenement ]
jarooli - A miło by ci było jakby ciebie ktoś jebną klapkiem?
$ebs Master [ Profesor Oak ]
faner a porównujesz sie do stworzenia o 8 nogach i mozgu wielkosci niektorych uzytkownikow tego forum?
Vader [ Legend ]
uważaj cwaniaku, bo ten pająk może zeżreć kapcia w locie. Ty bedziesz nastepny.
COOLek [ Konsul ]
Pamiętaj, z wielką mocą idzie w parze wielka odpowiedzialność.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
faner pewnie już zwalcza zło tego świata
a oto kostium specjalnie dla ciebie
Vader [ Legend ]
Ktoś rysuje komiksy? Bo mam pomysł na swietny odcinek: Spiderman Vs Ptake