GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pająki na balkonie.

02.08.2010
21:19
[1]

faner [ Druid Ewenement ]

Pająki na balkonie.

Witam, ostatnio zadomowiły mi się pająki na balkonie, dokładnie trzy. I mam problem z rozpoznaniem. Jeden gatunek to trzy osobniki, są całe pomarańczowe, takie jakby przeźroczyste (chyba nie kolczaki), i mało włosków, jeden liczy ok. 3,5-4cm, drugi ok 2,5 cm. Drugi gatunek to mały pajączek ok 1cm, taki niebieski pomieszany z szarym, włosków tak średnio, przypomina trochę skakuna.

Wie ktoś?

02.08.2010
21:25
[2]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Mówisz o rozmiarach tułowia? czy długość z kończynami włącznie?

02.08.2010
21:26
[3]

faner [ Druid Ewenement ]

Całe mają tyle.

02.08.2010
21:27
[4]

kubomił [ Legend ]

Prawdziwy punk wie, co się robi z pająkami na balkonie.

02.08.2010
21:39
[5]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Ja bym zabił i nie patrzył nawet czy to mucha czy pająk.

02.08.2010
21:42
smile
[6]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

"Ptake" je przyniósł.

02.08.2010
21:44
[7]

faner [ Druid Ewenement ]

Wykluczmy opcję zabicie. :P.

Bardzo lubię pajączki.

02.08.2010
21:52
smile
[8]

..::BaM::.. [ Centurion ]

Człowieku, to je weź i delikatnie wynieś na dwór, jeżeli nie chcesz ich na balkonie

i przestań spamować, mamy to w dupie


Pająki na balkonie. - ..::BaM::..
02.08.2010
21:56
smile
[9]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Zupy sobie nagotuj

mamy to w dupie

Mów za siebie, mnie na przykład bardzo to interesuje i będę na bieżąco śledził wątek.

02.08.2010
22:31
[10]

faner [ Druid Ewenement ]

Mi one nie przeszkadzają. Chce się dowiedzieć, co to jest.
Po jak mi kogoś z rodziny upierdoli, to dopiero będzie.

02.08.2010
22:41
smile
[11]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Rzuc w nie truskawka. Jak uslyszysz "donnerwetter!!!" - Krzyzak. Jak "mamma mia!!!" - tarantula. A jak "o k****!" to jakis polski pajaczek. Gdy zas sam dostaniesz truskawka w pysk po chwili i uslyszysz "job twoju mat'!!!" to ani chybi ruskie.

02.08.2010
22:43
smile
[12]

artis [ Konsul ]

wiesz co, skoro marwisz się żeby ci nikogo z rodziny nie u......lił to zrób to co polecił ci Ksionim[5].
A jeśli interesuję cibie jaki to gatunek to szukaj np. tutaj

02.08.2010
23:04
smile
[13]

ZoolPl [ Pretorianin ]

[11] Jezu... Jaki ty masz zryty beret xD...

Gdy zas sam dostaniesz truskawka w pysk po chwili i uslyszysz "job twoju mat'!!!" to ani chybi ruskie.

Padłem [*]
więcej tak pozytywnie zakręconych ludzi! xD

Ten niebieski pajączek to mutant... Daj się ugryźć...

02.08.2010
23:22
smile
[14]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Ten niebieski pajączek to mutant... Daj się ugryźć...

...... i stań sie polskim spidermanem ;D

03.08.2010
08:47
[15]

faner [ Druid Ewenement ]

Te pomarańczowe to chyba krzyżaki pomarańczowe, tylko te 4cm mi nie pasą. A ten drugi to chyba skakun.

03.08.2010
09:38
smile
[16]

CodeM [ Pretorianin ]

Tylko prawdziwy punk, rozpoznaje pająki po ich smaku.

[11] Lecz się sumg lecz sie. ;_;

03.08.2010
09:47
[17]

Vader [ Legend ]

Jutro ktoś napisze wątek. ".. ugryzł mnie pająk, jakoś dziwnie się czuje. Wczoraj idąc na przystanek mniej się zmęczyłem a i tornister jakiś lżejszy, czy to możliwe że....."

03.08.2010
09:59
[18]

kubomił [ Legend ]

faner, jak się czujesz?


Pająki na balkonie. - kubomił
03.08.2010
10:05
[19]

Vader [ Legend ]

No właśnie... wszyscy się śmieją, że to SF, a na Twoim balkonie może być klucz do zmiany Twojego życia. Jeden pająk... My z GOLa załatwimy Ci strój. Ta szansa może się nie powtórzyć...
Świetny watek, choc gorszy niż ptake :)

03.08.2010
10:12
[20]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

O co chodzi z tym "ptake"?:) Może ktoś linka zapodać?

03.08.2010
10:30
[21]

Vader [ Legend ]

Po prostu wpisz ptake w wyszukiwarce GOLa a wszystko zrozumiesz:)

03.08.2010
10:32
smile
[22]

faner [ Druid Ewenement ]

Możecie w końcu powiedzieć co to za pająki?

03.08.2010
10:38
[23]

zelka [ Winter is Coming ]

Zrób zdjęcie tych pająków bo po opisie to trudno coś wywnioskować.

03.08.2010
10:39
[24]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Ten pająk się nazywa Ptake . Ludzie przecież to takie proste

03.08.2010
10:50
smile
[25]

Langert [ Generaďż˝ ]

Jeśli zobaczysz coś takiego na balkonie, strzeż się, to może być mutacja w której uczestniczył pkate !!


Pająki na balkonie. - Langert
03.08.2010
10:52
[26]

Imak [ Generaďż˝ ]

Czy z tym ptake chodziło o to, że był wątek "Co to za ptake?", ludziom się to słowo spodobało i powtarzają?

03.08.2010
10:53
[27]

Vader [ Legend ]

Dokładnie. To ptake sie wciska do domów jak nie wiem, pod roznymi postaciami. To inwazja.

03.08.2010
11:31
smile
[28]

jarooli [ Generaďż˝ ]

A po co ci nazwa tego pająka. Jebnij klapkiem i po sprawie, a nie będziesz się przejmował nazwą.

03.08.2010
11:41
[29]

faner [ Druid Ewenement ]

jarooli - A miło by ci było jakby ciebie ktoś jebną klapkiem?

03.08.2010
11:52
[30]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

faner a porównujesz sie do stworzenia o 8 nogach i mozgu wielkosci niektorych uzytkownikow tego forum?

03.08.2010
11:56
[31]

Vader [ Legend ]

uważaj cwaniaku, bo ten pająk może zeżreć kapcia w locie. Ty bedziesz nastepny.

03.08.2010
12:02
[32]

COOLek [ Konsul ]

Pamiętaj, z wielką mocą idzie w parze wielka odpowiedzialność.

03.08.2010
12:23
[33]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

faner pewnie już zwalcza zło tego świata

a oto kostium specjalnie dla ciebie


Pająki na balkonie. - Zingus123
03.08.2010
12:25
[34]

Vader [ Legend ]

Ktoś rysuje komiksy? Bo mam pomysł na swietny odcinek: Spiderman Vs Ptake

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.