daniel25 [ Pretorianin ]
Król Artur. Pójdzie?? Fajna??
tak jak w tytule czy pójdzie mi krol artur na jakich detalach i w jakiej rozdzielczosci.
Mo komputer: AMD Atholn(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2.40 GHz.
2,00 gb ram.
karta graficzna: 512mb (NVIDA GeForce 8600 GT).
windows xp.
I czy fajna ta gra, warta pieniedzy?
z gory dzieki wszytkim

daniel25 [ Pretorianin ]
no napisz ktoś
daniel25 [ Pretorianin ]
czekam.........
buszmen33 [ Konsul ]
Nie pójdzie, zjebana.