GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Król Artur. Pójdzie?? Fajna??

02.08.2010
20:33
[1]

daniel25 [ Pretorianin ]

Król Artur. Pójdzie?? Fajna??

tak jak w tytule czy pójdzie mi krol artur na jakich detalach i w jakiej rozdzielczosci.
Mo komputer: AMD Atholn(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2.40 GHz.
2,00 gb ram.
karta graficzna: 512mb (NVIDA GeForce 8600 GT).
windows xp.
I czy fajna ta gra, warta pieniedzy?
z gory dzieki wszytkim

03.08.2010
12:35
smile
[2]

daniel25 [ Pretorianin ]

no napisz ktoś

03.08.2010
16:28
[3]

daniel25 [ Pretorianin ]

czekam.........

03.08.2010
16:33
[4]

buszmen33 [ Konsul ]

Nie pójdzie, zjebana.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.