GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mount blade, wldca piersnie.................................... Pomóżcie...

02.08.2010
20:24
smile
[1]

daniel25 [ Pretorianin ]

mount blade, wldca piersnie.................................... Pomóżcie...

Czesc proszę żebyście pomogli mi z wyborem gry.
Mam na oku Władca Pierścieni: Podbój, Mount Blade edycja kolekcjonerska, transformers war of cybertron, Sniper ghost warriorr, Call of Duty 4: modern warfare.
Proszę o pomoc z wyborem gry i powiedziec dlaczego, poniewaz nie wiem co wybrac.
Z góry dzięki wszystkim

02.08.2010
20:51
smile
[2]

fubu35 [ Konsul ]

Cod 4-Gra roku najlepsza strzelanka(według mnie)
Mount&Blade...warband jak już coś...to samo tylko że ulepszone a dotego multiplayer
Cała reszta to lipa...serio
PS
W warbandzie przyjme cie do klanu jak chcesz xD

03.08.2010
12:50
[3]

daniel25 [ Pretorianin ]

tak myślałem że powiesz (jedna osoba) że albo mount blade, albo COD4.
Więc zostały tylko te dwie gry.
pisze że edycja kolekcjonerska poniewaz u mnie w sklepie jest tylko to, a pojedynczych części nie ma.
wiec co wybrac napiszecie i ktora gra jest bardziej grywalna w sieci i jaki transfer trzeba bo mam 7,2 mb/s starczy????

03.08.2010
13:02
[4]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Zależy czy wolisz strzelanki, czy średniowieczne klimaty, bo te dwie gry nie mają ze sobą wiele wspólnego. Np ja bym się lepiej bawił przy Mount & blade.

7,2 spokojnie wystarczy... na 0,5 gra się komfortowo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.