GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wstaw swój własny top 5 najlepszych serii gier w historii.

02.08.2010
19:57
[1]

ksenomorf [ Centurion ]

Wstaw swój własny top 5 najlepszych serii gier w historii.

Wstawiajcie wasze 5 najlepszych serii gier wasze posty będą punktowane.

02.08.2010
19:59
smile
[2]

Qverty™ [ Legend ]

Przeciez zrobiłeś już podobny watek. Zaraz zrobisz" wstaw swój własny top 15 ostatnich 3 lat. Weź nie spamuj...

02.08.2010
20:00
[3]

CodeM [ Pretorianin ]

1. Call of Duty.
2.Gothic.
3.Quake
4.Legancy of Kain: Soul Reaver.
5.Hitman.

02.08.2010
20:00
[4]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Takich wątków było już multum.

Temat zamykam.

02.08.2010
20:01
[5]

ksenomorf [ Centurion ]

To ja zacznę:
1.Call of Duty - najlepsza seria strzelanek
2.Heroes of might and magic - najlepsza seria gier strategicznych
3.Tekken - Najlepsza seria bijatyk
4.FIFA - najlepsza seria gier sportowych
5.Gta - najlepsza seria gier akcji

02.08.2010
20:03
[6]

ksenomorf [ Centurion ]

Mój wcześniejszy wątek top 10 najlepszych gier dziesięciolecia jest już zamknienty.

02.08.2010
20:03
[7]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Zajrzyj to swojego wątku "Wstaw swój własny top 10 najlepszych gier dziesięciolecia" i nie patrz na ostatnie pięć pozycji w odpowiedziach.

02.08.2010
20:57
[8]

Beret z antenką [ Konsul ]

[6]-- Tutaj sie nie zamyka tematów. Tematy są usuwane albo opadają na dno.

03.08.2010
16:31
[9]

TEMRO [ Konsul ]

1.Gothic 1-3
2.baldur's Gate wszystkie
3.Deus Ex antologia
4.Wiedźmin
5.Stalker cień czarnobyla

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.