ksenomorf [ Centurion ]
Wstaw swój własny top 5 najlepszych serii gier w historii.
Wstawiajcie wasze 5 najlepszych serii gier wasze posty będą punktowane.

Qverty™ [ Legend ]
Przeciez zrobiłeś już podobny watek. Zaraz zrobisz" wstaw swój własny top 15 ostatnich 3 lat. Weź nie spamuj...
CodeM [ Pretorianin ]
1. Call of Duty.
2.Gothic.
3.Quake
4.Legancy of Kain: Soul Reaver.
5.Hitman.
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Takich wątków było już multum.
Temat zamykam.
ksenomorf [ Centurion ]
To ja zacznę:
1.Call of Duty - najlepsza seria strzelanek
2.Heroes of might and magic - najlepsza seria gier strategicznych
3.Tekken - Najlepsza seria bijatyk
4.FIFA - najlepsza seria gier sportowych
5.Gta - najlepsza seria gier akcji
ksenomorf [ Centurion ]
Mój wcześniejszy wątek top 10 najlepszych gier dziesięciolecia jest już zamknienty.
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Zajrzyj to swojego wątku "Wstaw swój własny top 10 najlepszych gier dziesięciolecia" i nie patrz na ostatnie pięć pozycji w odpowiedziach.
Beret z antenką [ Konsul ]
[6]-- Tutaj sie nie zamyka tematów. Tematy są usuwane albo opadają na dno.
TEMRO [ Konsul ]
1.Gothic 1-3
2.baldur's Gate wszystkie
3.Deus Ex antologia
4.Wiedźmin
5.Stalker cień czarnobyla