
errorek18 [ Konsul ]
http://www.troll.fora.pl/ ZAPRASZA XD Zniszczmy trolle
Zapaszamy wszystkich bardzo serdecznie !!!! Wyłącznie przeciwnicy Trolli i innych kocopałów xd zniszczmy trollstwo
c-note
errorek18 [ Konsul ]
Pomóżcie obalic trolizm

gnoll [ Legend ]
Pomóżcie obalic trolizm
Znaczy co, mam cię zgłosić do wątku z naruszeniem regulaminu ?
errorek18 [ Konsul ]
eeeee nie...