Kundzio1997 [ Chor��y ]
Co myślicie o grze Create ?
Co myślicie o grze Create ? Jeśli ktoś nie wie co to za gra to niech obejrzy filmik

N0wak [ Generaďż˝ ]
Wejdzcie w zakladke "o grze".
Buahahaha - "nadchodzący spadek" :D ale wtopa
Valter [ El Romantico ]
Pewnie cudów po tej grze nie będzie się można spodziewać, ale gdyby było to tak rozbudowane jak Crazy Machines to mogłoby być interesujące :D
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
pujdzie miiii ??