GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co myślicie o grze Create ?

02.08.2010
18:04
[1]

Kundzio1997 [ Chor��y ]

Co myślicie o grze Create ?

Co myślicie o grze Create ? Jeśli ktoś nie wie co to za gra to niech obejrzy filmik

02.08.2010
18:13
smile
[2]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Wejdzcie w zakladke "o grze".


Buahahaha - "nadchodzący spadek" :D ale wtopa

03.08.2010
22:22
[3]

Valter [ El Romantico ]

Pewnie cudów po tej grze nie będzie się można spodziewać, ale gdyby było to tak rozbudowane jak Crazy Machines to mogłoby być interesujące :D

04.08.2010
00:15
[4]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

pujdzie miiii ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.