Fraps [ Generaďż˝ ]
Need For Speed World - pytanie
czy jak pobiorę z tej oficjalnej strony
będę mógł normalnie grac? to nie jest jakaś płatna wersja czy coś?
obojętnie z jakiego źródła mogę pobrać?

binkset [ Acacia Avenue ]
o ile mi wiadomo to jest tak, że jak ściągasz to masz do 10 lvl'a, a żeby mieć dodatkowe pierdoły i grę do 50 lvl'a to trzeba zapłacić