GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need For Speed World - pytanie

02.08.2010
17:38
[1]

Fraps [ Generaďż˝ ]

Need For Speed World - pytanie

czy jak pobiorę z tej oficjalnej strony

będę mógł normalnie grac? to nie jest jakaś płatna wersja czy coś?
obojętnie z jakiego źródła mogę pobrać?

02.08.2010
18:50
smile
[2]

binkset [ Acacia Avenue ]

o ile mi wiadomo to jest tak, że jak ściągasz to masz do 10 lvl'a, a żeby mieć dodatkowe pierdoły i grę do 50 lvl'a to trzeba zapłacić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.