GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2012 co Myślicie o tym roku??

02.08.2010
17:19
[1]

snail18 [ Pretorianin ]

2012 co Myślicie o tym roku??

hmm mi 2012 idzie jako wielki Chaos na ziemi mam wielkie dreszcze przez to ze w 2012 może być koniec świata(troche w to wierze)ale są i plusy np będzie euro :D

02.08.2010
17:20
smile
[2]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

Nawet nie wyjdziemy z grupy :(

Koniec świata?? hahahahahahaha dobre żarty

02.08.2010
17:21
[3]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Oczywiście, że 2012 będzie fajny. W parzystych latach prócz standardowych europejskich pucharów są jeszcze MŚ/ME i PNA... Fajowo. :)

02.08.2010
17:21
[4]

Aen [ Anesthetize ]

Odpowiem 31 grudnia 2012.

02.08.2010
17:29
smile
[5]

kombinator [ Konsul ]

2012 co Myślicie o tym roku??

Otóż myślę że ten rok zawiera dwie dwójki, jedno zero i jedną jedynkę.

02.08.2010
17:32
[6]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Ja obchodze kalendarz Chinski.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.