snail18 [ Pretorianin ]
2012 co Myślicie o tym roku??
hmm mi 2012 idzie jako wielki Chaos na ziemi mam wielkie dreszcze przez to ze w 2012 może być koniec świata(troche w to wierze)ale są i plusy np będzie euro :D

RazKozieSmierc [ Konsul ]
Nawet nie wyjdziemy z grupy :(
Koniec świata?? hahahahahahaha dobre żarty
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Oczywiście, że 2012 będzie fajny. W parzystych latach prócz standardowych europejskich pucharów są jeszcze MŚ/ME i PNA... Fajowo. :)
Aen [ Anesthetize ]
Odpowiem 31 grudnia 2012.

kombinator [ Konsul ]
2012 co Myślicie o tym roku??
Otóż myślę że ten rok zawiera dwie dwójki, jedno zero i jedną jedynkę.
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Ja obchodze kalendarz Chinski.