GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skuter

02.08.2010
14:46
[1]

razor19957 [ Konsul ]

Skuter

Mam pytanie, zamierzam kupić skuter w sklepie, chcę jechać nim do domu (mam 7km) i czy mogę przejechać bez rejestracji (bez tablic) czy mozna się starać o próbne ?? Co ma zrobić ?

02.08.2010
14:52
[2]

tygrysek [ behemot ]

musisz mieć blachy
albo skuter już będzie zarejestrowany albo będziesz musiał to zrobić przed wyjechaniem na drogę publiczną

02.08.2010
15:23
[3]

razor19957 [ Konsul ]

A nie ma czegos takiego jak rejestracja tymczasowa np na tydzień ?? Na innego uzytkownika a potem na innego przerejsstrować ?? Ile to by trwało , nop kupie skuter i w ten sam dzień dostane blachy ??

02.08.2010
17:25
[4]

Imak [ Generaďż˝ ]

Pożycz od kogoś.

02.08.2010
17:36
[5]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

LOL Przejechac możesz jak nie będzie policji to Ci się uda, ja bym ryzykował w innym przypadku na jakiejś przyczepce. Blachy dostaniesz jak zarejestrujesz po 1-2 tyg trzeba być pełnoletnim no i od razu ubezpieczenie.

w google : ubezpieczenie skutera i wszystko wiesz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.