GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox Fun Day 2010 - mam zaproszenie do oddania.

02.08.2010
13:48
[1]

Amperomierz [ Pretorianin ]

Xbox Fun Day 2010 - mam zaproszenie do oddania.

Jak w temacie - pierwsza osoba, która odpowie poprawnie na pytanie dostanie je ode mnie.

Gra: Crackdown
Pytanie: Jak nazywa się naukowiec Shai-Gen, twórca super żołnierzy i pokrak?

02.08.2010
13:51
[2]

kubicBSK [ Legend ]

Dr Baltazar Czernenko

02.08.2010
13:51
[3]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Baltazar Czernenko

02.08.2010
14:02
[4]

Amperomierz [ Pretorianin ]

@kubicBSK
Masz uzupełnione wszystkie dane osobowe?

02.08.2010
14:25
[5]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

tylko uważajcie bo zaraz Zar wpadnie i policją znów będzie straszył

02.08.2010
14:29
smile
[6]

kubicBSK [ Legend ]

Tak

03.08.2010
07:09
[7]

Sideek15 [ Legionista ]

Podepnę się pod temat oddam zaproszenie na Xbox Fun Day 2010 pierwsze osobie która do mnie napisze

03.08.2010
08:19
[8]

anus55 [ Legionista ]

Chętnie przyjmę zaproszenie.

03.08.2010
08:24
[9]

Sideek15 [ Legionista ]

Masz uzupełnione wszystkie dane osobowe?

03.08.2010
08:29
[10]

anus55 [ Legionista ]

tak

03.08.2010
13:35
[11]

anus55 [ Legionista ]

P.S. Jak wyślesz zaproszenie?
w razie potrzeby:
gg:8397456
e-mail:[email protected]
tel.:518325418

03.08.2010
13:55
[12]

Sideek15 [ Legionista ]

powinnaś dostać e-mail od organizatorów bo już wysłałem

03.08.2010
14:33
[13]

anus55 [ Legionista ]

*powinienem mam tylko nick anus55, a na imie mam Adam

03.08.2010
14:42
[14]

losekd [ Junior ]

Witam
Niestety nie udalo mi sie wygrac zaproszenia a z wielka checia bym pojechal. Przyjme zaproszenie z wielka checia . prosze o kontakt gg: 8520689 mail: [email protected] . dziekuej bardzo i pozdrawiam

03.08.2010
14:43
[15]

anus55 [ Legionista ]

jeszcze e-mail'a od organizatorów nie dostałem ale dzięki :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.