GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Casio - wgrywanie rytmów i tonów. Kilka pytań.

02.08.2010
13:45
[1]

Apocaliptiq [ Legend ]

Casio - wgrywanie rytmów i tonów. Kilka pytań.

Cześć.
Posiadam Casio CTK-900. Po dwóch latach użytkowania, standardowe tony i rytmy stały się dość nudne. Mało tego, większość zupełnie nie pasuje do granych utworów. Zatem poszperałem w sieci i dowiedziałem się, że wgrywanie nowych rytmów i tonów jest możliwe poprzez kabel midi oraz specjalny program.

W sklepie muzycznym za taki kabel chcieli 150zł. Na allegro, z tego co widzę, jest trochę taniej.




Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego różnica w cenie jest tak duża? Jaki kabel bardziej opłaca się kupić?

Głównie zależy mi na wgraniu kilku nowych barw. Chociaż pewnie z czasem przydałoby się dograć kilka rytmów. No i generalnie jest jakaś strona z której mógłbym coś takiego pobrać?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.