GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oblivion na Windows 7.

02.08.2010
13:25
smile
[1]

bubczak [ Legionista ]

Oblivion na Windows 7.

Mam problem z odpaleniem Obliviona z dodatkami Knights of the Nine i Shivering Isle na Win7. Gdy pokazuje się logo Bethesda, po ok. 5 sekundach gra się wyłącza. Jak ominę logo, pojawia się ekran ładowania, lecz gra też się wyłącza. Sprawdzałem we wszystkich trybach zgodności i odpalałem jako administrator. Znacie jakiś sposób na odpalenie Obliviona na win7?

02.08.2010
13:27
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

A brałeś pod uwagę, że to może nie być problem Windows 7, tylko Twojej instalacji?

Na 7 wszystko śmiga u mnie.

02.08.2010
13:31
[3]

bubczak [ Legionista ]

Na xp śmigało pięknie z tej samej płyty...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.