
bubczak [ Legionista ]
Oblivion na Windows 7.
Mam problem z odpaleniem Obliviona z dodatkami Knights of the Nine i Shivering Isle na Win7. Gdy pokazuje się logo Bethesda, po ok. 5 sekundach gra się wyłącza. Jak ominę logo, pojawia się ekran ładowania, lecz gra też się wyłącza. Sprawdzałem we wszystkich trybach zgodności i odpalałem jako administrator. Znacie jakiś sposób na odpalenie Obliviona na win7?
legrooch [ MPO Squad Member ]
A brałeś pod uwagę, że to może nie być problem Windows 7, tylko Twojej instalacji?
Na 7 wszystko śmiga u mnie.
bubczak [ Legionista ]
Na xp śmigało pięknie z tej samej płyty...