GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Street Racing Syndicate Problem

02.08.2010
12:10
[1]

TOM3K556 [ Pretorianin ]

Street Racing Syndicate Problem

Witam mam problem z grą Street Racing Syndicate otóż nie działają mi żadne filmiki w grze. W czym może tkwić tan problem ?? Z Góry Dzięki za pomoc.

02.08.2010
12:48
smile
[2]

Kowal172 [ Music Producer ]

Pewnie masz pirata, i żeby mało zajmował autor wyciął filmiki z gry

02.08.2010
13:12
smile
[3]

TOM3K556 [ Pretorianin ]

Filmiki są bo można je odtwarzać poza grą, oglądałem je nawet. Tylko w grze się nie wyświetlają

02.08.2010
13:15
[4]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Zapewne masz pirata, bo jakiś skrypt nie działa.

Myślę że wystarczy reinstal, i czyszczenie rejestru, problem może być też w kodekach, zainstaluj Quick Time, all player itd.

02.08.2010
13:17
smile
[5]

TOM3K556 [ Pretorianin ]

Ok spróbuję dzięki za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.