TOM3K556 [ Pretorianin ]
Street Racing Syndicate Problem
Witam mam problem z grą Street Racing Syndicate otóż nie działają mi żadne filmiki w grze. W czym może tkwić tan problem ?? Z Góry Dzięki za pomoc.

Kowal172 [ Music Producer ]
Pewnie masz pirata, i żeby mało zajmował autor wyciął filmiki z gry

TOM3K556 [ Pretorianin ]
Filmiki są bo można je odtwarzać poza grą, oglądałem je nawet. Tylko w grze się nie wyświetlają
Roycewicz [ Pretorianin ]
Zapewne masz pirata, bo jakiś skrypt nie działa.
Myślę że wystarczy reinstal, i czyszczenie rejestru, problem może być też w kodekach, zainstaluj Quick Time, all player itd.

TOM3K556 [ Pretorianin ]
Ok spróbuję dzięki za pomoc.