GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SPRZEDAM zestaw Logitech Z-5500

02.08.2010
10:15
[1]

MakaKam [ Junior ]

SPRZEDAM zestaw Logitech Z-5500

Zestaw w 100% sprawny i zadbany. Wszystko tutaj

02.08.2010
10:19
[2]

Mortan [ ]

a czemu je sprzedajesz skoro niedanwo je kupiles i sa takie hiper wypas ? :>

02.08.2010
10:20
[3]

snail18 [ Pretorianin ]

[2]

znudziły mu się??

albo ma lepsze

02.08.2010
10:25
[4]

MakaKam [ Junior ]

Sprzedaje bo kupuje co innego co obsluzy DTS HD i Dolby TrueHD. Ten zestaw nie ma sobie rownych w cenie do 1500zl. Jestes obeznany z tym zestawem w ogole? Bo nie rozumiem po co takie pytanie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.