GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie alkochole lubicie?

02.08.2010
10:09
smile
[1]

kurva [ Junior ]

Jakie alkochole lubicie?

Ja osobiscie lubie whiski z colą:) polecam

02.08.2010
10:13
[2]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Ja tam wolę alkohole.

02.08.2010
10:14
[3]

abcdefghijklmnoperstuwyzheh [ Pretorianin ]

Whiski czy moze Whiskas ?

02.08.2010
10:17
smile
[4]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

I tylko po to założyłeś konto? oO
Co do pytania ja nie piję. Raz, że jestem za młody, a dwa, że kasę wolę wydawać na gry niż na piwo i papierosy :P. A te mógłbym dostać spokojnie, sprzedawczyni sprzeda każdemu kto nie ma mniej niż 10-11 lat.

02.08.2010
10:18
[5]

jojo12121212 [ Pretorianin ]

wudke

02.08.2010
10:19
smile
[6]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

wykurvizde lubiem ankochle.

02.08.2010
10:53
[7]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Tylko piwo (Lech Mocny) mi typowo "smakuje", inne po prostu przełykam

02.08.2010
10:57
[8]

Semir [ 11 ]

Zimnego Lecha

spoiler start
Nie, nie jestem nekrofilem.
spoiler stop

02.08.2010
10:59
smile
[9]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Piwo (Tatra Jasna, Okocim Palony) Wino (tutaj nie będę wymieniał nazw, ale takie w granicach 10 zł) no i Wódkę, najlepiej Żołądkową (z miętą), Krajówkę, i w sumie to co można kupić u mnie w sklepie. Lubię takoż nalewki, ale te domowej roboty.


Zimnego Lecha

spoiler start
Nie, nie jestem nekrofilem.
spoiler stop

Dobre!

02.08.2010
11:04
smile
[10]

SutiL [ Generaďż˝ ]

W LATO ZIMNE PIWKO ,ALBO DWA
lubie też wudeczkę ale odbija mnie ostatnio po niej i moje zdjecia w sklepach powinny wisieć z napisem: nie sprzedawać jemu wudki ! :D
I LUBIĘ TEŻ TAKIE WINKO, TOTINO BIAŁE, MA SMAK TAKI KORZENNY SUPER :d

02.08.2010
11:05
[11]

zip_error [ Pretorianin ]

Whisky z lodem
Belveder na czysto
Tequila na czysto, bez tych gównianych soli i cytryn
Miętówka Oczywiście na czysto

I generalnie wóda

02.08.2010
11:08
[12]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

Likier :)

02.08.2010
11:10
[13]

.Condzior [ Pretorianin ]

Zależy od okazji. Głównie piwo, zimne, butelkowe, marka w sumie każda nie licząc np. 'made in tesco vel biedronka', niezależnie od pory roku.
Wódka? Żadko, typowo zapić ryja i spać.
Z kobietą od czasu do czasu wino, czerwone, półsłodkie.
Po wypłacie JD Tennessee Whiskey ;) .. ze sprajtem, kolka mi się chyba już przepiła i dlatego ^^

Mmm, aż mi się zachciało :P

02.08.2010
11:34
[14]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

wszystkie :>

02.08.2010
11:35
[15]

Qverty™ [ Legend ]

wudkje panje...I tanie wino komandos za 2 zeta...

02.08.2010
12:01
smile
[16]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Wszystkie. No za whisky nie przepadam..

02.08.2010
12:02
[17]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Dobre zimne piwko ale tylko w towarzystwie nigdy nie pije sam.

02.08.2010
12:23
smile
[18]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

TANIE!

02.08.2010
12:38
[19]

el.kocyk [ Senator ]

zolądkową i krupnik

ale ja praktycznie nie pije, jakos nie jestem zwolennikiem alkoholu

02.08.2010
12:38
[20]

kubomił [ Legend ]

Dobre alkohole.

02.08.2010
12:52
smile
[21]

Kowal172 [ Music Producer ]

Piwo najlepiej butelkowe:)

02.08.2010
12:54
[22]

djforever [ Senator ]

karzde

02.08.2010
12:55
[23]

Vasili [ Centurion ]

Żywiec zdrój

02.08.2010
12:59
[24]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Gorzka żołądkowa de luxe :D a z piw to TYSKIE ponad wszystkie :P
nie wiem co to są alkochole, ale wolę alkohole

02.08.2010
16:07
[25]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Piwo szczególnie Lech i Perła.
Nie pogardzę też od czasu do czasu tanim winkiem ;)

02.08.2010
16:19
[26]

zoloman [ Legend ]

Pijam głównie wódkę (luksusowa, żołądkowa, sobieski czyli typowo średnia półka).
Kiedyś często piło się tanie winiacze, ale ostatnimi czasy jakoś mniej.
Piwo oczywiście lubię, ale raczej w małych ilościach, nie lubię tak jak niektórzy wlewać w siebie litrów piwska. Dla mnie na ogół 3 piwa to max, pózniej idę dowalić się gorzałą.

02.08.2010
16:26
[27]

lech2x [ lol noob? ]

białe winko i piwo oczywiście :)
wódki nie lubię, ale czasem się napiję.

02.08.2010
16:26
[28]

karolzzr [ Gunner ]

Pifko, wutka, byle by się ópić.

02.08.2010
16:30
[29]

amatorr [ Konsul ]

Malibu z sokiem ananasowym.

02.08.2010
16:37
[30]

litlat [ (A)//(E) ]

Perła Chmielowa moja królowa!

02.08.2010
17:18
[31]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Nic nie smakuje mi bardziej niż jakieś dobre wino. Gruzja, Węgry, Francja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.