
kurva [ Junior ]
Jakie alkochole lubicie?
Ja osobiscie lubie whiski z colą:) polecam
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Ja tam wolę alkohole.
abcdefghijklmnoperstuwyzheh [ Pretorianin ]
Whiski czy moze Whiskas ?

Ksionim [ Generaďż˝ ]
I tylko po to założyłeś konto? oO
Co do pytania ja nie piję. Raz, że jestem za młody, a dwa, że kasę wolę wydawać na gry niż na piwo i papierosy :P. A te mógłbym dostać spokojnie, sprzedawczyni sprzeda każdemu kto nie ma mniej niż 10-11 lat.
jojo12121212 [ Pretorianin ]
wudke

smuggler [ Advocatus diaboli ]
wykurvizde lubiem ankochle.
rzaba89nae [ WTF!? ]
Tylko piwo (Lech Mocny) mi typowo "smakuje", inne po prostu przełykam
Semir [ 11 ]
Zimnego Lecha

Roycewicz [ Pretorianin ]
Piwo (Tatra Jasna, Okocim Palony) Wino (tutaj nie będę wymieniał nazw, ale takie w granicach 10 zł) no i Wódkę, najlepiej Żołądkową (z miętą), Krajówkę, i w sumie to co można kupić u mnie w sklepie. Lubię takoż nalewki, ale te domowej roboty.
Zimnego Lecha
spoiler start
Nie, nie jestem nekrofilem.
spoiler stop
Dobre!

SutiL [ Generaďż˝ ]
W LATO ZIMNE PIWKO ,ALBO DWA
lubie też wudeczkę ale odbija mnie ostatnio po niej i moje zdjecia w sklepach powinny wisieć z napisem: nie sprzedawać jemu wudki ! :D
I LUBIĘ TEŻ TAKIE WINKO, TOTINO BIAŁE, MA SMAK TAKI KORZENNY SUPER :d
zip_error [ Pretorianin ]
Whisky z lodem
Belveder na czysto
Tequila na czysto, bez tych gównianych soli i cytryn
Miętówka Oczywiście na czysto
I generalnie wóda
Patryx0 [ Goalie 71 ]
Likier :)
.Condzior [ Pretorianin ]
Zależy od okazji. Głównie piwo, zimne, butelkowe, marka w sumie każda nie licząc np. 'made in tesco vel biedronka', niezależnie od pory roku.
Wódka? Żadko, typowo zapić ryja i spać.
Z kobietą od czasu do czasu wino, czerwone, półsłodkie.
Po wypłacie JD Tennessee Whiskey ;) .. ze sprajtem, kolka mi się chyba już przepiła i dlatego ^^
Mmm, aż mi się zachciało :P
hordziak [ Straight Outta Compton ]
wszystkie :>
Qverty™ [ Legend ]
wudkje panje...I tanie wino komandos za 2 zeta...

Jamkonorek [ Jandulka ]
Wszystkie. No za whisky nie przepadam..
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Dobre zimne piwko ale tylko w towarzystwie nigdy nie pije sam.

RazKozieSmierc [ Konsul ]
TANIE!
el.kocyk [ Senator ]
zolądkową i krupnik
ale ja praktycznie nie pije, jakos nie jestem zwolennikiem alkoholu
kubomił [ Legend ]
Dobre alkohole.

Kowal172 [ Music Producer ]
Piwo najlepiej butelkowe:)
djforever [ Senator ]
karzde
Vasili [ Centurion ]
Żywiec zdrój
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Gorzka żołądkowa de luxe :D a z piw to TYSKIE ponad wszystkie :P
nie wiem co to są alkochole, ale wolę alkohole
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Piwo szczególnie Lech i Perła.
Nie pogardzę też od czasu do czasu tanim winkiem ;)
zoloman [ Legend ]
Pijam głównie wódkę (luksusowa, żołądkowa, sobieski czyli typowo średnia półka).
Kiedyś często piło się tanie winiacze, ale ostatnimi czasy jakoś mniej.
Piwo oczywiście lubię, ale raczej w małych ilościach, nie lubię tak jak niektórzy wlewać w siebie litrów piwska. Dla mnie na ogół 3 piwa to max, pózniej idę dowalić się gorzałą.
lech2x [ lol noob? ]
białe winko i piwo oczywiście :)
wódki nie lubię, ale czasem się napiję.
karolzzr [ Gunner ]
Pifko, wutka, byle by się ópić.
amatorr [ Konsul ]
Malibu z sokiem ananasowym.
litlat [ (A)//(E) ]
Perła Chmielowa moja królowa!
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Nic nie smakuje mi bardziej niż jakieś dobre wino. Gruzja, Węgry, Francja.