wejdacy [ Legionista ]
Call of Duty 4 czyli opowieści piekielnej wojny!
Zapraszam na świerzutki wątek
i sorry za pismo :)

Ksionim [ Generaďż˝ ]
No i? Mam coś napisać?
udri [ dybuk ]
To jakaś próba chwalenia się znalezieniem jakiejś paskudnej tapety?
@up Widzę, że masz lapka Toshiby :)

wejdacy [ Legionista ]
Udri!Ja się tą tapetą nie chwale.Mój kuzyn pomagał mi z wątkiem i on mi wsadził tą tapetę a nie ja!
AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]
O co tutaj chodzi??? o.0

bezlerg66 [ Senator ]
Mój kuzyn pomagał mi z wątkiem
To się napracowaliście, nie ma co.

wejdacy [ Legionista ]
Ksionim nie trzeba pisać nie wiadomo czego pisać!To wątek dla tych którzy mają jakieś problemy z jakąś misją itp.proszę o to by się zastanowić co piszecie.Jeśli coś wam się nie podoba w wątku np:temat itp,to proszę napisać co się nie podoba a nie wyzywać jak pełno użytkowników od idiotów!
Jestem nowy na www.Gry-online.pl i proszę o wyrozumiałość.I przepraszam za zanudzanie.

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]
Na pewno wiele ludzi ma problem w tej grze, no bo przecież ona jest taka trudna!
Edit: Wcale nie taki nowy. Jesteś już miesiąc i zdążyłeś już zrobić 4 bezsensowne wątki.
wejdacy [ Legionista ]
Skoro się nie podoba to albo napisać lub po porostu nie wchodzić na wątek!Jestem nowy i nie mam
dużego doświatczenia!

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]
No tak... tylko, powiedz no mi (nam), wejdacy, co my mamy w tym wątku napisać?! mamy się zachwycać obrazeczkiem? Pisownią? Samym tematem?
To wątek dla tych którzy mają jakieś problemy z jakąś misją itp
To jakiś żart ma być? wejdacy, jesteś taki pomocny to pomagaj tym, co tej pomocy potrzebują. Zapewniam Cię, że jak ktoś będzie miał problem z jakąś misją w CoD 4 to założy taki wątek typu "Call of Duty 4 - pomóżcie", tam się wykażesz, a nie spamujesz tutaj jakimś zasranym tematem, gdzie nikt nie obczaja o co co kaman...
Zrozumiano, żołnierzu???

wejdacy [ Legionista ]
jak się nie podoba to usunę konto!Znam graczy!Prawie wszyscy grają w Metina!Nie lubię graczy którzy nie są wyrozumiali dla graczy z b.słabym doświatczeniem!

wejdacy [ Legionista ]
Dobra!Usunę profil!Skoro jesteście specjalistami!
Krzysiek201213 [ Pretorianin ]
Znam graczy!Prawie wszyscy grają w Metina!
...
Nie lubię graczy którzy nie są wyrozumiali dla graczy z b.słabym doświadczeniem!
To nie brak doświadczenia. To głupota.
Taka rada: usuń konto, udowodnisz, że jesteś jeszcze większym dzieciakiem. Albo pisz sensownie i zakładaj mądre tematy.

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]
Tak btw, epicki wątek :D

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]
Widać, że graczem nie jesteś i się na nas nie znasz. Może w twojej szkole wszyscy grają w ten szajs, ale to forum raczej ma przeciwny stosunek do tej gry (są i wyjątki). Więc nie oceniaj nas po słuchu!
Kowal172 [ Music Producer ]
To wątek dla tych którzy mają jakieś problemy z jakąś misją itp.
Jestem nowy i nie mam dużego doświatczenia!
No to komu chcesz pomagać jak jesteś nie doświadczonym graczem?

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]
No to komu chcesz pomagać jak jesteś nie doświadczonym graczem?
No właśnie? xd
udri [ dybuk ]
Czy na każdym forum tak jest? Jeśli nie, to przydaliby się tu użytkownicy o większych uprawnieniach czyli taki ktoś jak "moderator".
udri [ dybuk ]
Sory, ale urwało mi neta i skopiowało posta...
preDratronIX [ Generau ]
Nie ma to jak mieć problem z misjami w grze typu Rush and Kill huh?