GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty 4 czyli opowieści piekielnej wojny!

02.08.2010
09:47
[1]

wejdacy [ Legionista ]

Call of Duty 4 czyli opowieści piekielnej wojny!

Zapraszam na świerzutki wątek
i sorry za pismo :)


Call of Duty 4 czyli opowieści piekielnej wojny! - wejdacy
02.08.2010
10:23
smile
[2]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

No i? Mam coś napisać?

02.08.2010
12:47
[3]

udri [ dybuk ]

To jakaś próba chwalenia się znalezieniem jakiejś paskudnej tapety?
@up Widzę, że masz lapka Toshiby :)

03.08.2010
13:02
smile
[4]

wejdacy [ Legionista ]

Udri!Ja się tą tapetą nie chwale.Mój kuzyn pomagał mi z wątkiem i on mi wsadził tą tapetę a nie ja!

03.08.2010
13:04
[5]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

O co tutaj chodzi??? o.0

03.08.2010
13:07
smile
[6]

bezlerg66 [ Senator ]

Mój kuzyn pomagał mi z wątkiem

To się napracowaliście, nie ma co.

03.08.2010
13:08
smile
[7]

wejdacy [ Legionista ]

Ksionim nie trzeba pisać nie wiadomo czego pisać!To wątek dla tych którzy mają jakieś problemy z jakąś misją itp.proszę o to by się zastanowić co piszecie.Jeśli coś wam się nie podoba w wątku np:temat itp,to proszę napisać co się nie podoba a nie wyzywać jak pełno użytkowników od idiotów!
Jestem nowy na www.Gry-online.pl i proszę o wyrozumiałość.I przepraszam za zanudzanie.

03.08.2010
13:10
smile
[8]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Na pewno wiele ludzi ma problem w tej grze, no bo przecież ona jest taka trudna!

Edit: Wcale nie taki nowy. Jesteś już miesiąc i zdążyłeś już zrobić 4 bezsensowne wątki.

03.08.2010
13:11
[9]

wejdacy [ Legionista ]

Skoro się nie podoba to albo napisać lub po porostu nie wchodzić na wątek!Jestem nowy i nie mam
dużego doświatczenia!

03.08.2010
13:18
smile
[10]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

No tak... tylko, powiedz no mi (nam), wejdacy, co my mamy w tym wątku napisać?! mamy się zachwycać obrazeczkiem? Pisownią? Samym tematem?

To wątek dla tych którzy mają jakieś problemy z jakąś misją itp

To jakiś żart ma być? wejdacy, jesteś taki pomocny to pomagaj tym, co tej pomocy potrzebują. Zapewniam Cię, że jak ktoś będzie miał problem z jakąś misją w CoD 4 to założy taki wątek typu "Call of Duty 4 - pomóżcie", tam się wykażesz, a nie spamujesz tutaj jakimś zasranym tematem, gdzie nikt nie obczaja o co co kaman...

Zrozumiano, żołnierzu???

03.08.2010
13:20
smile
[11]

wejdacy [ Legionista ]

jak się nie podoba to usunę konto!Znam graczy!Prawie wszyscy grają w Metina!Nie lubię graczy którzy nie są wyrozumiali dla graczy z b.słabym doświatczeniem!

03.08.2010
13:25
smile
[12]

wejdacy [ Legionista ]

Dobra!Usunę profil!Skoro jesteście specjalistami!

03.08.2010
13:26
[13]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

Znam graczy!Prawie wszyscy grają w Metina!


...

Nie lubię graczy którzy nie są wyrozumiali dla graczy z b.słabym doświadczeniem!


To nie brak doświadczenia. To głupota.

Taka rada: usuń konto, udowodnisz, że jesteś jeszcze większym dzieciakiem. Albo pisz sensownie i zakładaj mądre tematy.

03.08.2010
13:30
smile
[14]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

Tak btw, epicki wątek :D

03.08.2010
13:33
smile
[15]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Widać, że graczem nie jesteś i się na nas nie znasz. Może w twojej szkole wszyscy grają w ten szajs, ale to forum raczej ma przeciwny stosunek do tej gry (są i wyjątki). Więc nie oceniaj nas po słuchu!

03.08.2010
13:43
[16]

Kowal172 [ Music Producer ]

To wątek dla tych którzy mają jakieś problemy z jakąś misją itp.
Jestem nowy i nie mam dużego doświatczenia!

No to komu chcesz pomagać jak jesteś nie doświadczonym graczem?

03.08.2010
13:48
smile
[17]

Krzysiek201213 [ Pretorianin ]

No to komu chcesz pomagać jak jesteś nie doświadczonym graczem?

No właśnie? xd

03.08.2010
15:58
[18]

udri [ dybuk ]

Czy na każdym forum tak jest? Jeśli nie, to przydaliby się tu użytkownicy o większych uprawnieniach czyli taki ktoś jak "moderator".

03.08.2010
16:14
[19]

udri [ dybuk ]

Sory, ale urwało mi neta i skopiowało posta...

03.08.2010
17:25
[20]

preDratronIX [ Generau ]

Nie ma to jak mieć problem z misjami w grze typu Rush and Kill huh?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.